Şimdi Ara

DDR Ram acil yardım lütfen!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 6 senelik pc me yeni ram almayı düşünüyorum.
    Ram hızını ve Anakartımın kaç gb ram destekleyebileceği konusunda yardıma ihtiyacım var. Biraz cahilimde
    Yardımlarınız için teşekkürler.

işte resim
    http://img402.imageshack.us/img402/7809/cpuhe7.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komikizvalla -- 12 Şubat 2008; 0:21:49 >

• Anakartı bilmiyorum ama Asus'un sitesinden baktım görünmedi.
  • Maximum 2gb ram destekliyor. 2x1 DDR400 ram takabilirsin ama o anakart ve işlemci için 190-200 ytl ram parası verilmez.

http://www.baber.com/baber/411/asus_p4s333vm.htm
  • pc çok yavaşladı şöyle 2.el 512 lik de yeter fiyatı uygunundan varmı bildiğiniz bir yer acaba. teşekkürler.
  • Şimdi bu anakart DDR 512mb 333Mhz belleği görürmü acaba?
  • ddr 533 rami görür fakat yani ekran kartını ve işlemcini göz önünde bulundur birazda çok ram alma makineye zaten baya ski rami fullesende zaten dehşet bi performans artışı göremezsin darboğaz olur...

yawaşladı diosan bide formatlamayı dene :D
  • teşekkürler arkadaşlar. kadıköyde ucuzundan bulursam 512 lik ram alırım bulamazsam format atarım artık çok saolun.
  • sen warya formatı at o eski hline döner :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: berknos

sen warya formatı at o eski hline döner :D

• quote:

Orjinalden alıntı: berknos

ddr 533 rami görür fakat yani ekran kartını ve işlemcini göz önünde bulundur birazda çok ram alma makineye zaten baya ski rami fullesende zaten dehşet bi performans artışı göremezsin darboğaz olur...

yawaşladı diosan bide formatlamayı dene :D

533 mhz rami gormez takamazsın bile.Arkdaş 33 mhz demiş.Evet 33 mhz ram takabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.