Şimdi Ara

Deal Extreme de Black Friday cekilişi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
2
Favori
3.721
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Size bulduğum bir bug'u anlatayım. ufak bişey sipariş edin, ödeme aracı olarak paypalı seçin sipariş tamam falan diyerek ilerleyin en son sizi paypalın online ödeme sitesine aktarıcak..
    Tabi ki ödeme yapmadan "My ordes" bölümünden sipariş ettiğimiz orders numarasına tıklıyoruz. "Available Actions" dan "Cancel" seçiyoruz neden iptal ediyorsunuz diye soruyor orayı sallayıp geçiyoruz. Şimdi en önemlisi iptal ettiğimiz order numarasını seri bi şekilde black friday eventine girip çark ı döndürüyoruz ve kazandığımız indirim kodlarını kapıyoruz
  • denedim oldu ama 3 dolar çıktı hiçbir esprisi yok.
  • ahmet__01 kullanıcısına yanıt
    alt limitler çok yüksek 3 dolara 15, 5 dolara 25.. 50 dolara 250 falan der heralde...
  • aynen o şekilde, hem zaten pahalı satıyorlar. BIC daha iyi.
  • uğraşmayın mal satmak için yapıyorlar. ne kadar yaparsanız yapin 3 dolar çıkacak hepinize. benzerini aliexpress de yaptı geçenlerde hepsi tirt.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 10 dolar çıktı az önce banada.2 buçuk liraya bişey aldım :) 10 dolarlık kupon çıktı kullanma limiti 50 dolar :D
  • nereden çevirecez şu çarkı ya göremedim bir türlü
  • alışveriş yaptıktan sonra çıkıyor. Ortasına "spin .." basıyorsun, sonra sipariş no'sunu soruyor. Yanlış hatırlamıyorsam...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

uğraşmayın mal satmak için yapıyorlar. ne kadar yaparsanız yapin 3 dolar çıkacak hepinize. benzerini aliexpress de yaptı geçenlerde hepsi tirt.

Aliexpress demisken hocam aliexp. Paypall ödeme yok mu yoksa nasip güvenli oderiz

• quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

uğraşmayın mal satmak için yapıyorlar. ne kadar yaparsanız yapin 3 dolar çıkacak hepinize. benzerini aliexpress de yaptı geçenlerde hepsi tirt.

Aliexpress demisken hocam aliexp. Paypall ödeme yok mu yoksa nasip güvenli oderiz

eskiden vardı artık yok. ben pek kullanmıyorum orayı. pek sevemedim
  • quote:

quote:

quote:

çocguma lego alacagım bebeklı falan lego firends degıl ama o tarz nereden alabılırım pekı ucuza?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

çocguma lego alacagım bebeklı falan lego firends degıl ama o tarz nereden alabılırım pekı ucuza?

bilmiyorum hocam bulamadiysaniz alın ordan.

• kullanmadığınız gift kodları alabilirim bisiklet parçası alacağım :)
  • Ben de az önce yılbaşı çekilişinden iNew v3plus kazandım :)) . Almanya daki abimin adresini verdim. Hadi hayırlısı.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.