Şimdi Ara

DENİZ ATLARI İLE İLGİLİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

• eylul_mu

sana küçük bir tüyo vereyim.
    sen şimdi çinekop mevsiminde sarıyer taraflarına git. oralarda boğazda çinekop çevirimine çıkan gırgırlar var. onlardan biriyle anlaş. onlar sonarla ağ çevirirler. ağları dairesel dökerler ve bu ağların üzeri şamandıralı, altları kurşunludur. sonra ağı vinçle torba şeklinde toplarlarken ağ hafifçe dibi tarar ve dipteki canlılardan toplar. bunların arasından denizatları çıkıyor. sonra o denizatlarını küçük bir akvaryuma deniz suyu koy, birde küçük filtre koy şu hem suyu filtreleyip hemde suya hava verenlerden, böylece canlı deniz atların olur

ben yaptım oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C4 -- 1 Mayıs 2006; 16:33:07 >

• quote:

Orjinalden alıntı: C4

eylul_mu

sana küçük bir tüyo vereyim.
    sen şimdi çinekop mevsiminde sarıyer taraflarına git. oralarda boğazda çinekop çevirimine çıkan gırgırlar var. onlardan biriyle anlaş. onlar sonarla ağ çevirirler. ağları dairesel dökerler ve bu ağların üzeri şamandıralı, altları kurşunludur. sonra ağı vinçle torba şeklinde toplarlarken ağ hafifçe dibi tarar ve dipteki canlılardan toplar. bunların arasından denizatları çıkıyor. sonra o denizatlarını küçük bir akvaryuma deniz suyu koy, birde küçük filtre koy şu hem suyu filtreleyip hemde suya hava verenlerden, böylece canlı deniz atların olur

ben yaptım oluyor

Müthişsin C4,peki ömürleri ne kadar oluyor beslediğimizde?

• quote:

Orjinalden alıntı: was

quote:

Orjinalden alıntı: Mr.Lonely

quote:

Orjinalden alıntı: was

Çok güzel yaratılmışlar....
    zarif...
    narin...

Hocam tamam güzel yaratılmışlar ama ...

Herşeyin en güzel yönünü görmeli...

Dünyanın en güzel kadınının dişleri, bir köpeğinden güzel değildir....

Hocam haklısınızda!

Hayvan işte

@C4

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa abi ne kadar ayıp..Onları doğal yaşamlarından uzaklaştırmak ne kadar ayıp bir düşünce

Hayvanları Koruma derneğinden şikayet gelmesin sonra

Bende İnsanları Koruma Derneği açacağım inşallah

----------

@angora_s

Yok ya dert falan etmedim...

Ama tek bir atadan geliyorsan bütün erkekler yandı o zaman!o yüzden bu kadar tedirgin oldum erkeklerin hamile kalıp kocaman göbekle ortada dolaştıklarını düşünsene..

Allah korusun :)

• quote:

Orjinalden alıntı: sudem

peki ömürleri ne kadar oluyor beslediğimizde?

bunlar suda hızlı yüzemiyorlar, sırtlarında küçük bir yüzgeçleri var sadece. yani kaçamıyorlar, hemen av oluyorlar. eğer bunları yiyecek başka canlı yoksa akvaryumda uzun süre yaşarlar sanırım.
  • @c4

çok tesekürlerrr böyle bişe bilmiyordum çok sevvindim ama ben ankara dayımm

ama sarı yerde tanıdıklarım var bakalım işallah olur hep istiyorum ama hiç denk gelmedi hatta deniz atları için türkiye akvaryum sistemi tam yok gibi yaşamaz gibi şeler söylemişlerdi

tekrar çoookkk tskr c4
  • citi'nin 1 nisan şakası heralde bu
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.