Şimdi Ara

Denon 1912 ve wharfedale 10.7 yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
966
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar sistemim hakkında bilgi almak istiyorum..

denon avr-1912

wharfedale 10.7 f.left f.right

wharfedale 10 cm center

wharfedale 10.1 rear left ve right

subwoofer -- YOK

avr ayarlarını nasıl yapmalıyım.. lütfen yardım.. oto kurulumda çok yüksek ses çıktığı için manuel yapmak zorundayım evde yeni doğan bebeğimiz var... lütfen yardım..

• Oto kurulum en iyi sesi alabilmek icin yapiliyo manuele girersen biraz zor. Oto kurulumda dusuk orta ve yuksek frekanslari odaya gore ve dinleme pozisyonuna gore en iyi sekilde verir.bu ayarlar uzerinden dusuk frekanslari biraz asagi cekebilirsin. Bass etkisi azalir. Orta ve yuksek frekanslara karisma bence . Kisik seste izlersiniz.
  • ya haklısın en iyisi oto kurulum ama okadar açaip ve yükses sesle yapıyorki kurulumu ben bile korktum ne varsa kapattım wallaha manuel EQ ayarlarını hoparlörlere göre yapsam herşek daha güsel olacak :D

ama işte frekans ayarlarından anlamam.. hoparlörlerinde kitapçığı var ama ampi frekans ayarı göstermiyor belli başlı frekanslar vermiş ama anlamadığım içinde bişey yapamıyorum saf saf 0 da dinliyorum müzik.. :D
  • kardeş denon yaramaz pioneer alsaydın ya :))
  • bu kadar zormu sorduğum şey yaw .. kimse bilmiyor mu? hayret wallaha böle bir sitede bu soruma cewap alamamak şaşırtıcı gerçekten..

hadi kimse cevap yazmıyor mod lardan kimse bilmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkazma

selam arkadaşlar sistemim hakkında bilgi almak istiyorum..

denon avr-1912

wharfedale 10.7 f.left f.right

wharfedale 10 cm center

wharfedale 10.1 rear left ve right

subwoofer -- YOK

avr ayarlarını nasıl yapmalıyım.. lütfen yardım.. oto kurulumda çok yüksek ses çıktığı için manuel yapmak zorundayım evde yeni doğan bebeğimiz var... lütfen yardım..

Manuel olarak Spl meter ile yapabilisiniz. Fakat Spl metre yoktur diye düşünüyorum bu durumda duyarak yapmanız lazım. O da pek sağlıklı olmaz. Bütün hoparlorden eşit seviyede ses gelmeli. Sw kapalı olmalı. Front hop. Large diğerleri small olmalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enerji78 -- 14 Ocak 2012; 23:05:06 >
  • baysettiğin şey yok... şu var bir mic bağlıyorsun.. sesi dinleyeceğin yere yerleştiriyorsun.. otomatik kurulum yapıyor.. her hoparlörün maximum seviyesini deniyor fakat ses çok yükses ve acaip ses dalgası şeklinde bu da benim için zor..

hoparlör ayarlarını yaptım.. center 200w olduğu için önler yani 10.7 ler large .. center large, rear 10.1 ler small... sub kapalı..

benim yapamadığım , hoparlörlerin frekans aralıkları ve örnek bilgisayardan optic ile tru hd film açtığımda .. avr çözmüyor ?? bu codec çözme olayının bir ayarı varmı açaba..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.