Şimdi Ara

DEVİL MAY CRY 3 TE TAKILDIM YARDIMMM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • nerde aradıysam şunun tam çözümünü bi bulamadım arkadaşlar takıldığım yer böle saat gididönen çarkların olduu dev gibi bi kule varya içinde dönen merdivenler bazıları kırık işte orda en üstte gittim yerleştirdim parçayı pasaj filan açıldı dedi gittim baktım açılan pasaja hiçbişe yok zıplama şeyi açıldı bide gittim zıplıorum ondada hiçbişe yok napıcam bi yardım edin

• o açılan yerden sopa gibi bişe alman lzm...sora onu gidip böle kafes gibi bi yer vardı orayı açıodun...sorada böle uçurum gibi bi yer var aşşaa düşüosun...bu dediklerimi yaptıktan sora ordan aşşa düşmüodun ilerleyebiliodun...diye hatırlarım
  • abi o sopa gibi şeyi alıp taktım kafesin içinden souluda aldım aşaa düşülenyere gittim köprü yoktu hala
    belki uçarım bi deniimçok saol
  • quote:

Orjinalden alıntı: KediYienPiskopatFare

abi o sopa gibi şeyi alıp taktım kafesin içinden souluda aldım aşaa düşülenyere gittim köprü yoktu hala
    belki uçarım bi deniimçok saol

köprü çıkmayacak zaten...zıpla ilerlersin...görünmez köprü gibi bişe
  • haala arıyosan tam çözüm ben re4ün topiğine videolu tam çözüm sitesi verdim o siteyi bul o sitede var bu oyunun tam çözümü daha başka oyunlarında var evde değilim onun için bulamıcam siteyi biraz ara bulursun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.