Şimdi Ara

DFM SUCCE ALMALIMIYIM KARA VEREMIYORUM (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ayrıca Transporter tarzı demişsiniz ama bu araç küçük bence yakından inceleyin derim hafif ticari boyutlarında

Malzeme kalitesi kötü tabiki ama bu paraya daha iyisini beklemek hayalciliktir zaten

Şirketimize yakın bir bayinin camına yazdığına göre 5 dakikada kredi çıkaryorlarmış ilginç!

Ne desek boş aracı tanımıyoruz bence kendiniz gidip görün inceleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: ss01

sizin için biçilmiş kaftan fiat scudo. 3-5 daha verip daha kaliteli motoru bilindik bir motor ve 8+1 kişilik tam amacınıza uygun bir araç alabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-8-1-orjinal-minibus-ilk-sahibinden-cok-temiz-1-6-m-jet-77885380/detay

Sımdı bıraz ınceledım. Arac guzel duruyor ama max 27*28 bıne kadar alabılırım. 32 bin cok fazla. Ben bu aracları bıraz arastırıyım.

• Madem 8-9 kişi taşıyacaksınız ve fazla kullanmayacaksınız, alın bir tane starex.
  • quote:

Orijinalden alıntı: boomerang19

quote:

Orijinalden alıntı: ss01

sizin için biçilmiş kaftan fiat scudo. 3-5 daha verip daha kaliteli motoru bilindik bir motor ve 8+1 kişilik tam amacınıza uygun bir araç alabilirsiniz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-minivan-van-panelvan-fiat-8-1-orjinal-minibus-ilk-sahibinden-cok-temiz-1-6-m-jet-77885380/detay

Sımdı bıraz ınceledım. Arac guzel duruyor ama max 27*28 bıne kadar alabılırım. 32 bin cok fazla. Ben bu aracları bıraz arastırıyım.

ilandaki aracı örnek olması açısından verdim. tabiki daha uygun fiyatlı olanları da mevcut. bir de peugeot un expert citroen'in de jumpy adında scudo ile aynı platformda ürettiği modeli var. üçü de aynı araçtır. sadece logoları farklı. ona da bakabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ss01 -- 12 Mart 2012; 20:01:25 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.