Şimdi Ara

DH ADMİNLERİNE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Xoßi

İp Adresleri Static Olmadıgı İçin Pek Fazla Bir İşlem Yapılabileceginizi Zannetmiyorum.Egerki Elinizde Kanıt a Dair Birseyler Varsa [Belli Kelimenize Dayanarak Yazıyorum.] Forumdan Uzaklastırılmalarını Saglayabilirim.

Xobi Sen Ban Dh De Belli Bi Statü Ver. ( Ip Adreslerini Göreyim ) Adamların Giydikleri Dona Kadar Herşeylerini Bulurum Ama Dh Deki Güvenlik IP Leri Normal Member Lere Göstermediğinden Bir Şey Yapamıyorum..
    Gelelim Mu-Online a Knght Online Ne Kadar Yasal ?? Veya Piyasadaki Diğer Online Oyunlar ? Ben Daha Sırf Online Oyun Kurdu Diye İçeri Atılanı Görmedim ??

Site Hack Lemek. Suctur. Adamın IP Nosunu Tespit Ettiğin Anda. Anında Adresini Hatta Bulunduğu Pc Nin Seri Numarsına Kadar Herşeyi Alırsın.. Önemli Olan IP Adresleri. Ve Telekomun Son Çalışmasından Sonra. İnternete Evden Bağlanan Kullanıcıların IP Adresleri Her Zaman Sabittir.. Değişmez. Sadece Net-Cafe - Şirket - Kamu Kurum Ve Kuruluşlarının IP Adresleri Her Modemi Resetlediğinde Değişir...

SAYGILARIMLA.. Alchol TeaM.!

• Bende Şunu söyLüm Kimse Durduk Yere Bişe Yapmaz Birazda KEndinizde Suç Arayın..
  • quote:

Orjinalden alıntı: nesri_oncel

Bende Şunu söyLüm Kimse Durduk Yere Bişe Yapmaz Birazda KEndinizde Suç Arayın..

Dostum Bilip Bilmeden Atıp Tutma Sinirlerimi Zorlama. Sınırlarımı MeraK Ediyorsanız Zorlayarak Değil Sorarak Öğrenin.
    Adam Geliyor Mu-Turka Ya Zevkine Çökertiyor. Sonra Geliyor Mu-İst. Reset Atılcak BiR Serveri Çökertiyor. Sonra Gidiyor Abi Dediği ( Mu- Combat - Ageofali ) Kendisi Yaptığı Bir Serveri Çökertiyor. Sonra Geliyor Mu-Adanayı Çökertiyor ? Sizce Bunların Hepsinde Suclu Bizmiyiz ??
    Dostum Bu Saydığım Serverler Türkiyenin En İyi Serverlerinden. King Mu Acılcak Diyorlar NEREDE ?? DAHA ACILAMADI ?. Biz Türkler Bu Kafayla Gidersen Ne Bi Baltaya Sap Ne De Bi B.k OLuruz...

ABD - ISRAIL - AVRUPA BIRLIĞI - ERMENILER - RUSLAR - ÇİNLİLER - YUNANLILAR Ve Tüm Dünya Türklerle Uğraşırken Bunlar Yetmiyormuş Gibi Bir De Bu Hakiki K.O.Ç Ları İle Uğraşıyoruz.!
    Adamlar Tr Sitelerini Serverlerini Çökertsin Dünya Hakimi Olsun Biz Kendi Kendimizi Yiyelim..! Bir Zamanlar 3 Kıta 7 Denize Hakim Olan Türkler Şimdi AMERİKALILARIN Zevk Yaptığı Bir Millet Haline Geldik Ve Bunların Tek Suçlusu Bunun Gibi K.O.Ç Ları.. Sırf Kendi Aç Gözlülüğümüz Yüzünden..

SAYGILARIMLA - BY ALCHOL - ALCHOL TEAM.!

• quote:

Orjinalden alıntı: ALCHOL

quote:

Bende Şunu söyLüm Kimse Durduk Yere Bişe Yapmaz Birazda KEndinizde Suç Arayın..

Dostum Bilip Bilmeden Atıp Tutma Sinirlerimi Zorlama. Sınırlarımı MeraK Ediyorsanız Zorlayarak Değil Sorarak Öğrenin.
    Adam Geliyor Mu-Turka Ya Zevkine Çökertiyor. Sonra Geliyor Mu-İst. Reset Atılcak BiR Serveri Çökertiyor. Sonra Gidiyor Abi Dediği ( Mu- Combat - Ageofali ) Kendisi Yaptığı Bir Serveri Çökertiyor. Sonra Geliyor Mu-Adanayı Çökertiyor ? Sizce Bunların Hepsinde Suclu Bizmiyiz ??
    Dostum Bu Saydığım Serverler Türkiyenin En İyi Serverlerinden. King Mu Acılcak Diyorlar NEREDE ?? DAHA ACILAMADI ?. Biz Türkler Bu Kafayla Gidersen Ne Bi Baltaya Sap Ne De Bi B.k OLuruz...

ABD - ISRAIL - AVRUPA BIRLIĞI - ERMENILER - RUSLAR - ÇİNLİLER - YUNANLILAR Ve Tüm Dünya Türklerle Uğraşırken Bunlar Yetmiyormuş Gibi Bir De Bu Hakiki K.O.Ç Ları İle Uğraşıyoruz.!
    Adamlar Tr Sitelerini Serverlerini Çökertsin Dünya Hakimi Olsun Biz Kendi Kendimizi Yiyelim..! Bir Zamanlar 3 Kıta 7 Denize Hakim Olan Türkler Şimdi AMERİKALILARIN Zevk Yaptığı Bir Millet Haline Geldik Ve Bunların Tek Suçlusu Bunun Gibi K.O.Ç Ları.. Sırf Kendi Aç Gözlülüğümüz Yüzünden..

SAYGILARIMLA - BY ALCHOL - ALCHOL TEAM.!

TEK KELİME '' ALLAH INA KURBAN''

• Kardesim Ona BakaRsın Zamanında osmanLı biLe Türk DevLetLerine SAvaş AçmıştıR iç Sebeb degiLdiR Bu Herkesin Bi devLet aLtında topLanması için YAni Herkes Bir büyük Tarafından YönetiLsin
  • quote:

Kardesim Ona BakaRsın Zamanında osmanLı biLe Türk DevLetLerine SAvaş AçmıştıR iç Sebeb degiLdiR Bu Herkesin Bi devLet aLtında topLanması için YAni Herkes Bir büyük Tarafından YönetiLsin

Dostum. Dünya Kuruluşundan Beri 600 Sene Hüküm Süren Bir Devlet Varmı ? 3 Kıta 7 Denize Hakim Olan Bir Devlet ?? Osmanlı Onları Yapmasa Herkez Başına Buyruk Olsa Haclı Lar Türkleri Dünyadan Silerlerdi.. 13 Kere Silmeye Kalktılar Başaramadılar. Ama Şimdiki Stratejileri BeLLi Bunu Gibi K.O.Ç Ları Kullanara Kendi Kendimizi Parçalatmak.. Ama Başaramayacaklar. Nese Konumuz OSM. Değil.

Şimdi. Bu Örneği King Mu İçin Verdim. King Mu Tr Nin Global Mu Su Diyorlar. ? King Mu Adminleri Böyle K.O.Ç Luk Yağtıktan Sonra Biz Bunlara Nasıl Güvenelim . ? Bunun Gibiler Kendi Çıkarları İçin Yapmayacakaları Şey Yok. Maksat Kendileri Kral Olsun.. Ama Bunlar Kraldan Çok Şak Şak Cı Olmuş Bunun Gibiler Böyle Yaptıkca Biz Uygun Adım Geriye Sayarız... Yerimizde Bile Sayamayız...

Saygılarımla Alchol Team.!

• Ewt KingMu TR'nin gLobeL MuonLine ServeRi KingMu ServeRi HeR zaman kraLdı Bence KraLde kaLacak ...

egeR ServeR kurulumunu BeceRemiyoRsanız miLLete Laf Etmeyen ServerLErini HackLeyen KişiLer size iyiLik

biLe yapmışLar Serverinizde Acık oldugunu GösteRmişLeR.. oLan oLdu biten bitti Forum siteLerinde agLamanın bi Luzumu Yoq
  • quote:

Ewt KingMu TR'nin gLobeL MuonLine ServeRi KingMu ServeRi HeR zaman kraLdı Bence KraLde kaLacak ...

egeR ServeR kurulumunu BeceRemiyoRsanız miLLete Laf Etmeyen ServerLErini HackLeyen KişiLer size iyiLik

biLe yapmışLar Serverinizde Acık oldugunu GösteRmişLeR.. oLan oLdu biten bitti Forum siteLerinde agLamanın bi Luzumu Yoq

Tamam İş ReeL De Devam Etcek.. Site Hack Lemek Suctur.. Cezası 500 - 14.000 YTL Arasında Değişir.. Yarın Bende Telekoma Başvurcam. Site & Server Hacklendi Diye. Toplum Parazitlerini Toplumdan Temizlemek Lzm...
  • Site hackLenmedi Server çökeRtiLdi
  • ServeR hackLemek Suçmu Yada söyLe söyLeyeyim ServeRim yasaL bi Hakkı vaRmı ??
  • Adamın Dediğine Bak "ServerLErini HackLeyen KişiLer size iyiLik biLe yapmışLar Serverinizde Acık oldugunu GösteRmişLeR.."

Yok Böyle Birşey...

Biraz Kafanızı Çalıştırın İyilik Ne Demek ?

İyilik Bir Çok Tanımla Açıklanabilir Fakat Hiç Bir Zaman İyilik Başkasının Emeğinde Açık Bulupda O Emeği Yok Edip Gösterilmez!

Eğer Açığı Bulmuşsan Gider Dersin Kardeşim Bak Burada Bi Açık Yakaladım Düzelt Düzeltemiyorsan Öğretirim Dersin Ama Gidipde O Açığı Görüpde O Açıktan Yararlanıp "Enayi Açık Bırakmış Durda Şunu Rezil Edim" Demez! Derse ŞEREFİNDEN Şüphe Ederim...

Saygılar Sevgiler # uAeReN1905 #
  • Bide şöyLe düşün Bunu TürkLer Yapmasa bi Başkası Yapacaktı yoLun Başındayken TedbiR aLmış oLdu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nesri_oncel -- 25 Mayıs 2008; 19:16:39 >
  • KingMu'ya K.O.Ç dien asıL K.O.ÇduR

• quote:

Bide şöyLe düşün Bunu TürkLer Yapmasa bi Başkası Yapacaktı yoLun Başındayken TedbiR aLmış oLdu

Bugüne Kadar Ben Hiç Bir Türk Server' ında 1-2 Tane Hariç Yabancı Player Görmedim NoFeaR Hariç!

Ve Sırf ReSo DeLLy Gibiler Yüzünden Türkiyede Server Kalmıyor ve Yabancılar Türkiyede Server Değil MuOnline Oynandığını Bile Bilmiyorlardır...

Onlar Bu İşleri Bıraksınlar Bir de Ondan Sonra Bakalım Yabancılar Hackliyor Mu Diye
  • quote:

Orjinalden alıntı: Xoßi

Gun Saymıyorum Ben Ne Zaman Bitecek Allah Bilir.

Bir gün gelecek, bir gün kalacak....
  • quote:

quote:

Bide şöyLe düşün Bunu TürkLer Yapmasa bi Başkası Yapacaktı yoLun Başındayken TedbiR aLmış oLdu

Dostum King Mu Yönetimi. K.O.Ç Dur Bu İnkdar Edilemez...

sanada sıra gelcek...
  • ReSo boşweR paşam itLe köpekLe ugrasmanın Bi Sebebi YöneticiLeri biLe başKarından DuydukLarıyLa iş yapioR bn bişi demiyoRum Pişman deiLiz Yine oLsa Yine yapaRız ..!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: |ReSo|

quote:

quote:

Dostum King Mu Yönetimi. K.O.Ç Dur Bu İnkdar Edilemez...

sanada sıra gelcek...

aLcHoL ™ Olarak Beklemekteyiz..

• ReSo Sizler gibi EMek hırsızlarıyla muhatab dahi olmuyorum düştünüz bataklıga cırpın çırpındıkçada batıyorsunuz nesri_ocel bu arkadasıda cekmeyin içinize neyse ALLAH ıslah etsin sizleri..
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.