Şimdi Ara

DH ARKADAŞLAR VE MODLAR DİKKAT !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
307
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş bilmem dikkatinizi çektimi bilmem ama foruma birden damlayan birisi var 16 aralıkta üye olmuş ve bugün baktım tam 4 günde 194 post kasmış dikkatimi çekti bu arkadaş her nasıl yetişiyor ve mod arkadaşlar biz 2 mesaj yazsak ceza ve uzaklaştırma veriyor ama bu adam tüm topiclere neredeyse gülücük yada saçma şeyler yzıp çıkıyor bize yapılan uyarı yapılmıyor bu haksızlık bence Biri Dur desin bunlara

• niki ne? yazdığı mesajlar anlamlı mı yoksa +1 gibi şeyler mi yazmış?
  • evet o kişi benimde dikkatimi çekti adam post kasmak için her konuya anlamlı anlamsız bir sürü mesaj atmış bu konuyu açman iyi olmuş modlar bir el atsın olaya
  • quote:

Orjinalden alıntı: _ALISH_

niki ne? yazdığı mesajlar anlamlı mı yoksa +1 gibi şeyler mi yazmış?

nick i

crazypersia aslında söylemeyecektim ama neyse madem yazdık tam yazalım

Ne anlamlısı benim ilk gördüğüm bu
    http://forum.donanimhaber.com/m_19733239/tm.htm
  • quote:

Orjinalden alıntı: _KONT_

Arkadaş bilmem dikkatinizi çektimi bilmem ama foruma birden damlayan birisi var 16 aralıkta üye olmuş ve bugün baktım tam 4 günde 194 post kasmış dikkatimi çekti bu arkadaş her nasıl yetişiyor ve mod arkadaşlar biz 2 mesaj yazsak ceza ve uzaklaştırma veriyor ama bu adam tüm topiclere neredeyse gülücük yada saçma şeyler yzıp çıkıyor bize yapılan uyarı yapılmıyor bu haksızlık bence Biri Dur desin bunlara

Kardeşim sana sonuna kada katılıyorum bu forum tarihinde belkide görülmemiştir ve ben şahsen konu açmadım ama şikayetimi yaptım ama seninde bu konuyu açtığın çok iyi olmuş mod arkadaşlar 4 yada 5 mesaj sonra arkadaşına cevap verdi diye bazı arkadaşlara uzaklaştırma ve ceza verip postlarını silmişti ama bu ve bunun gibi adamlar cit atar oldu forumda artık

• Forumu bebeler sardı, daha doğru cümle bile kuramıyolar, dh silkroad bölümünün geleceği hiç parlak değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DaRK_Z7D -- 21 Aralık 2007; 1:33:40 >
  • Kişi banlanmış.

Soyadıda kara ymış soyadımı lekeledi
  • sag ust koseye sikayet et butonu heyecan olsun diye eklenmemis
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.