Şimdi Ara

DH Borussia Dortmund Taraftar Derneği [B.Münih 0-1 BVB] (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
124
Cevap
0
Favori
5.905
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Leverkusen'in Bayern'e yenilmesi sonrası fark 8'e çıktı yeniden. Artık çok rahatız. Şampiyonluğa az kaldı
  • Bayern'in galibiyeti çok iyi oldu, bu saatten sonra şampiyon değişmez, şampiyon BvB
  • Bugün kötü haber geldi. Nuri'nin sağ diz iç bağlarında kısmi kopma varmış.6 hafta sahalardan uzak kalacakmış. Yani sezonu kapatmış oldu Nuri.
    Bence Freiburg maçı Nuri'nin Dortmund forması altında son maçı oldu. Sezon sonu transfer olması kesin gibi bence
  • Almanya Bundesliga takımlarından Borussia Dortmund, Nuri Şahin'in fiyatını belirledi. Bild Gazetesi'ne açıklamalarda bulunan Dortmund'un sportif direktörü Hans-Joachim Watzke, Nuri Şahin'in sözleşmesini uzatmaya yanaşmadığını doğrulayarak "Nuri Şahin'i 20 milyon avrodan aşağı bir rakama satmamız mümkün değil" dedi.

Alman basınında yer alan haberlere göre, Bundesliga lideri Borussia Dortmund, Nürnberg'de forma giyen Türk kökenli futbolcu İlkay Gündoğan ile anlaştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alikevicius -- 27 Nisan 2011; 13:53:51 >
  •  DH Borussia Dortmund Taraftar Derneği [B.Münih 0-1 BVB]

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alikevicius -- 1 Mayıs 2011; 1:33:08 >
  • ŞAM - Pİ - YON
  • Bayernli olarak tebrik ediyorum, Sl finali seneye munihte, bekleriz

• helal olsun yakışır Dortmund'a
  • Nuri Şahin transferi hakkında Facebook sayfasında bunu yazmış:

Slm Arkadaslar, tebrikleriniz icin tessekürler.
    Daha inanamiyorum :)

Bu Hafta Sonu kulüble beraber gelecegim icin bi karar verecegiz.
  • şansa bakin Dortmuntun'un son maci kendi evinde Frankfur'la

doya doya kendi evlerinde sampiyonlugu kutlayacaklar :) insallah TRT verir maci :)
  • Ertem Şener: "Nuri Şahin R.Madrid'le kesin olarak anlaştı. Yarın 1'de bu transfer açıklanacak"
  • Ve Nuri Şahin resmen Real Madrid'de.
  • 2011-2012 Sezonu Formaları

DH Borussia Dortmund Taraftar Derneği [B.Münih 0-1 BVB]

DH Borussia Dortmund Taraftar Derneği [B.Münih 0-1 BVB]
  • Öncelikle şampiyonluk için tebrikler.

Bugün maçın özetini izledim, iki tane penaltı kaçırmışsınız. Bu sene çok fazla kaçtı sanki sadece nuri 3 tane kaçırdı diye biliyorum
    Şaka bi yana penaltı atamamak takımı mora olarak ve skor olarak çok kötü etkiler. Seneye bu sorunu çözmeniz lazım. Hele CL de penaltı kaçırırsanız vay halinize

edit: yazım hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candreva87 -- 16 Mayıs 2011; 22:56:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevzat-FC INTER

Öncelikle şampiyonluk için tebrikler.

Bugün maçın özetini izledim, iki tane penaltı kaçırmışsınız. Bu sene çok fazla kaçtı sanki sadece nuri 3 tane kaçırdı diye biliyorum
    Şaka bi yana penaltı atamamak takımı mora olarak ve skor olarak çok kötü etkiler. Seneye bu sorunu çözmeniz lazım. Hele CL de penaltı kaçırırsanız vay halinize

edit: yazım hatası

Jürgen Klopp, ona da bir çare bulur

• Borussia Dortmund, Club Brugge'un 22 yasindaki forvet oyuncusu Ivan Perisic ile anlasti.
  • quote:

Almanya Süper Kupası finalinde normal süresi 0-0 sona eren maçta gülen taraf, Borussia Dortmund'u penaltılarla deviren Schalke 04 oldu.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.