Şimdi Ara

*****DH NINTENDO DS TOPLULUĞU!!! GÜNCEL: 25 ÜYE SON ÜYE:mericbey**** (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
240
Cevap
0
Favori
11.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ekleyin beni de 1 senedir DS sahibiyim (: Pokemon Pearl'ı bekliyorum deli gibi ...
  • Öncelikle merhaba ben eski bir gameboy'cuydum fakat bu gün itibariyle DS aldım.Gerçekten de çok hoşuma gitti ama aklıma bir kaç bir şey takıldı.Yeri olmayabilir daha önce yazılmış veya sorulmuş olabilir bu yüzden affedin beni...Öncelikle internette biraz bakınca DS'e istersek oyun,film hatta müzik bile yükleyebiliyormuşuz fakat bunun için R4 gibi bir şeye ihtiyacımız varmış fakat bazı yerlerde -nasıl oldu anlamadı- sadece SD kart yeterli gibi bir şeyler okudum bana DS'ime nasıl bunları yükleyeceğimi anlatırsanaz pm(ö.m.) yoluyla sevinirim ayrıca eskişehirli kullanıcı var mı merak ettim :)
  • Beni de ekleyin DS sahibiyim yaklaşık 2 senedir. Aykhut'un o listenin başında olması lazım bence onu da ekleyin
  • quote:

Orjinalden alıntı: bubu_zodiac

Öncelikle merhaba ben eski bir gameboy'cuydum fakat bu gün itibariyle DS aldım.Gerçekten de çok hoşuma gitti ama aklıma bir kaç bir şey takıldı.Yeri olmayabilir daha önce yazılmış veya sorulmuş olabilir bu yüzden affedin beni...Öncelikle internette biraz bakınca DS'e istersek oyun,film hatta müzik bile yükleyebiliyormuşuz fakat bunun için R4 gibi bir şeye ihtiyacımız varmış fakat bazı yerlerde -nasıl oldu anlamadı- sadece SD kart yeterli gibi bir şeyler okudum bana DS'ime nasıl bunları yükleyeceğimi anlatırsanaz pm(ö.m.) yoluyla sevinirim ayrıca eskişehirli kullanıcı var mı merak ettim :)

R4 kartın içine sd kartı takıyosun zaten.
  • quote:

Öncelikle merhaba ben eski bir gameboy'cuydum fakat bu gün itibariyle DS aldım.Gerçekten de çok hoşuma gitti ama aklıma bir kaç bir şey takıldı.Yeri olmayabilir daha önce yazılmış veya sorulmuş olabilir bu yüzden affedin beni...Öncelikle internette biraz bakınca DS'e istersek oyun,film hatta müzik bile yükleyebiliyormuşuz fakat bunun için R4 gibi bir şeye ihtiyacımız varmış fakat bazı yerlerde -nasıl oldu anlamadı- sadece SD kart yeterli gibi bir şeyler okudum bana DS'ime nasıl bunları yükleyeceğimi anlatırsanaz pm(ö.m.) yoluyla sevinirim ayrıca eskişehirli kullanıcı var mı merak ettim :)

zannedersem media markt dan almışsınaynı kampanyadan bende aldım.bu arada r4 kart ucuza nerede satılır bilen varmı acaba?

• quote:

Orjinalden alıntı: sadoes

quote:

zannedersem media markt dan almışsınaynı kampanyadan bende aldım.bu arada r4 kart ucuza nerede satılır bilen varmı acaba?

Evet bende oradan aldım ve r4 alabileceğim bir yerde ben arıyorum xD

• Bensiz olmaz arkadaşlar aranıza yeni katıldım ekleyin benide
  • yok mudur ucuza r4,n5...(hangisi iyise)bilen
  • Nie eklemiosunuz eklesenize beni de
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lighthear

Nie eklemiosunuz eklesenize beni de

grubu kuran arkadaş heralde siteye girmiyor sen cırığın açtığı gruba üye ol
  • Ben de bir DSLite sahibiyim. Beni de ekleyin lütfen!
  • Benide ekle dostum
  • öncelıkle merhabalar benım sızlere bıkac sorum olacaktı.ds lite henuz gectıgımız hafta aldım ve yanında herhangı bı kartı yok.ogrendıgım kadarıyla oyun oynayabılmek ıcın r4,n5 gıbı kartlara ıhtıyacımız varmıs.ben bıtane sıparıs ettım gelmesını beklıyorum.uygun fıyata arayan arkadaslar ıcınde lınkını bırakayımhttp://www.dealextreme.com/details.dx/sku.14778 merak etmeyın kesın geliyor gelmeme gibi bi olayı yok çunku devamlı alısverıs yaptıgım bır sıte
    benım ilk sorum su;bu aldıgım kart sayesınde (yukarıda lınkı olan) acaba ınternete gırebılırmıyım eger gıremıyosam ınternet ıcın basa neye ıhtıyacım olur?ve bu kartı aldıgımda ıcıne hangı programları yuklememı önerırsınız
    2.olarak dsyı 2 el aldım ve arka r tusu catlak durumda bunun ıcınde bı tane yenı kasa aldım acaba ben kendım bunu degıstırebılırmyım yoksa.açmaya acarım fakat ıcı eger cok komplike ise dagıtmaktan korkuyorum.bilen arkadaslar yardımcı olurlarsa sevınırım.
    bu arada ben eskı bır wıı sahıbı ve suanda ps3 sahıbıyım fakat sunu söyleyebılırımkı ps3 aldıgıma pısmanım ve nıntendonun konsollarını hıcbır konsola degısmem adamlar gercekten eglendırıcı seyler yapmayı basarabılıyorlar.sırf bu yuzden ds lıte aldım.
    kart ıcın ve wii hakkında soruları olan olursa herzaman yardımcı olmaya calısırım

• bende bugun eskisehirdeki bi arkadastan aldim,belki buralardadir..
    heralde yarin kargoya verir carsamba fln elimde olur die dusunuyorum..
    uzun zamandir aklimdaydi ds..
    bakalim beklentilerimizi karsilayabilecekmi(eski bi gba fanatigi olarak hic suphem yok)
  • benide eklermisin :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shadow_éMRé

benide eklermisin :)

Arkadaşlar hala beni ekleyin diye mesaj atıyorsunuz adam uçmuş nerde olduğu belli deil
  • eğer bakarsa toptan eklesin hepimizi benide dahiil =)
  • dstt top toy kartta nasıl hile yapabilirim oyunlarda bilen varmı?
  • arkadaslar yardımınıza ıhtıyacım var
    yegenime karne hediyesi bir DS lite aldım yarın yada öbür gün elimde olur fakat anladıgım kadarı ile internetten oyun indirmek mümkün orginal oyun almak yerine bunuda r4 denen kart ile hallediyoruz sanırım peki oyun indirebilecegim internet sitelerini pm atacak bir hayır sever varmı içinizde hic bilmedigim bir alan DS bu konuda kör cahilim diyebilirm
    simdiden hepinize teşekkurler
  • Bu topluluk yaşıyor mu arkadaşlar en son mesaj aralıkta atılmış kimse de ilgilenmemiş sonra?Türkiye yi PS lerle kazıkladıkları için insanlar Nintendo nun(wii ve ds) nasıl bişey olduğunu farkedemiyor ki,(göz boyamaları yüzünden) bu çok daha uzun sürecek anladığım kadarıyla.Bir NDSL ye yeni sahip olsam da marifetlerini uzun zamandır takip ediyordum ve Nintendo nun PS den apaçık önde olduğunu ben gördüm ama burası Türkiye işte durmak yok kazıklanmaya devam.Beni de ekleyin diyecektim ama artık çok geç galiba
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.