Şimdi Ara

DH YÖNETİMİ - Dikkate alın lütfen bu konuyu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
834
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Artık anasayfadaki aktif kullanıcı listesini gizlemenin veya ayrı bir sayfaya almanın zamanı gelmedi mi? Bu konudaki yapılacakları ve fikirleri merak ediyorum. Teşekkürler

• irdelenmesi ve abartılması gereken bir konuya değinmişsin. bu sorun yüzünden ne yiğitler kaybettik.
  • Arkadaşım abartmıyorum abartsam direkt yönetici ile görüşürüm hepsini tanıyorum ve profilimden daha eski bir üyeyim DH nin ilk zamanlarını da hatırlıyorum fikir almak istedim etkiliyor mu kullanıcıları diye bu kadar saçma konunun arasında böyle birşey olsa çok mu ya lütfen arkadaşlar.
  • http://resim.donanimhaber.com/editprofile.asp#bf3 >tercihler> Online kişiler listesini gösterme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6CB3B4454 -- 24 Ağustos 2010; 10:36:34 >
  • hocam konuyu yanlis yere acmissin,burada kari-kiz,girgir konulari acman lazim
  • Allahın emri peygamberin kavli ile kızınız konuyu oğlumuz dikkate istiyoruz.
  • Forumla ilgili şikayetler bölümüne açabilirdin ama orayada uğrayan yok. Bi gelse yönetici tutacaz ama gelmiyor kimse.
  • admının bakmasını ıstıyosdan konuyu sıkayet et hepsı gelır :D
  • İyi hava oluyor o kalsın
  • bugüne kadar hiç rahatsız olmadım oradan. hatta işime bile yarıyor bazen...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.