Şimdi Ara

Diablo beta accsi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler hepinize merhaba... Askerde oldugumdan dolayı D3 beta key olaylarından yararlanamadım ve lanet olsun ki geçen hafta sonu çarşı iznim yoktu (2 haftada 1 çarşıya çıkabiliyoruz...). Sizlerden istegim zaten bi kaç gün içinde kapanacak olan D3 open betadan sadece 1 adet üyelik... Cumartesi büyük ihtimal 12-1 arası online olup yine 4-5 arasıda geri dönüş yapacam birligime... Bu istegimin forum kurallarınca yasal olup olmadıgını bilmiyorum eger yasaksa konuyu bildirebilirsiniz adminlere... Eger üyelik verebilecek birisi varsa özel msj olarak atarsa sevinirim hepinize iyi forumlar...

• Üyeliğim olsa verirdim ama yok.
    Şuna bakabilirsin:http://www.youtube.com/watch?v=doChPVugF0U

Aşağı yukarı aynı betayla.
  • Beyler open beta hala açık mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aristona_

Üyeliğim olsa verirdim ama yok.
    Şuna bakabilirsin:http://www.youtube.com/watch?v=doChPVugF0U

Aşağı yukarı aynı betayla.

Beta'da açık olmayan skilleri nasıl kullanıyolar?

@Menethil: Hayır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zaraki_Kenpachi_

beyler hepinize merhaba... Askerde oldugumdan dolayı D3 beta key olaylarından yararlanamadım ve lanet olsun ki geçen hafta sonu çarşı iznim yoktu (2 haftada 1 çarşıya çıkabiliyoruz...). Sizlerden istegim zaten bi kaç gün içinde kapanacak olan D3 open betadan sadece 1 adet üyelik... Cumartesi büyük ihtimal 12-1 arası online olup yine 4-5 arasıda geri dönüş yapacam birligime... Bu istegimin forum kurallarınca yasal olup olmadıgını bilmiyorum eger yasaksa konuyu bildirebilirsiniz adminlere... Eger üyelik verebilecek birisi varsa özel msj olarak atarsa sevinirim hepinize iyi forumlar...

nickine kurban =) oyunu aldığın zaman ekle ; Zangetsu#2899
  • quote:

beyler hepinize merhaba... Askerde oldugumdan dolayı D3 beta key olaylarından yararlanamadım ve lanet olsun ki geçen hafta sonu çarşı iznim yoktu (2 haftada 1 çarşıya çıkabiliyoruz...). Sizlerden istegim zaten bi kaç gün içinde kapanacak olan D3 open betadan sadece 1 adet üyelik... Cumartesi büyük ihtimal 12-1 arası online olup yine 4-5 arasıda geri dönüş yapacam birligime... Bu istegimin forum kurallarınca yasal olup olmadıgını bilmiyorum eger yasaksa konuyu bildirebilirsiniz adminlere... Eger üyelik verebilecek birisi varsa özel msj olarak atarsa sevinirim hepinize iyi forumlar...

dostum open beta geçen haftasonuydu. artık closed. hayırlı teskereler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: rogue_ass

quote:

nickine kurban =) oyunu aldığın zaman ekle ; Zangetsu#2899

ekleyecem dostum :D

Hepinize ilginizden dolayı teşekkür ederim... Artık mecburen yurt dışından pre-order attim gelince hafta sonları girerim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.