Şimdi Ara

Diezde 60 lwl üstü mage ile takas olur(SS)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
17
Cevap
0
Favori
298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • diezde 60 lwl üstü mage ile itemli veya itemsiz takas olur isteyenler burdan ayzsın ss bu

http://img293.imageshack.us/img293/406/eziq5mf.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy_A -- 21 Ocak 2007; 16:05:00 >

• chitinler +8 mi ? shardlar + kaç ?

chitinler +7 ise zaten bastan kaybettin atack ii ama +8 dir heralde chitinlerin
  • neler basılı göremiorum ama wolf ve atak scrollu flan basılıyssa charın kötü bad
  • güzel kardes ben de charı yenı 62 eddim hdef 1500 atak işllh

bugun 15 gb aldım zaten 2 ytlden istanulda 50 kurus a laıyolar antalyada 2 ytlye buldum en dusuk ark forumdan bide:D
  • çhitinler +7 sadece kafalık +8 shardlar +7 biri rebrth+2 takılar +9 sadece küper +8 bankada 18gb param var server diez 1 ay önce hack yedim yavaş yavaş diziliyor çar sabah akşam ticaret yapıyorum.
  • 18gb paran varsa unique toplamaya baksana.. weapon enchant ve wolflu 1500 :S
  • Güzel char
  • Güzel Charın Kardeşim
  • özenc o 50 kurus olayı hıkaye bak yuzyuze alıs verıs sahane :)
  • ALLAH ALLAH arkadaşlar atağım çokmu düşük 1500 ya priest pendant alacam bu akşamda yada atağım düşük se bişiler tavsiye edin ne alayım md +8 felan demeyin shardlar iyi atak verdi takı olarak ne önerirsiniz hem param yetmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy_A -- 21 Ocak 2007; 15:46:11 >
  • o lvl de o atak iyi beyler 62 bence +8 shard alamaz zmana la daha iyi lur
  • Guzel char ama unıque takı calıs
  • :D ben halımden memnunum tabi :D daha baska bişi istemiyomda istanbuldaki arkler dalga geçiyi 50 kurus diye :D insan ozenıyo tabe
    quote:

Orjinalden alıntı: _VoLHulK_

özenc o 50 kurus olayı hıkaye bak yuzyuze alıs verıs sahane :)
  • arkadaşım çarının ss koysana bir de seninkine bakalım lwl kaç senin?62 lwl ken atağın kaçtı sölersen sewinirim
    quote:

Orjinalden alıntı: BelieveMe

18gb paran varsa unique toplamaya baksana.. weapon enchant ve wolflu 1500 :S
  • quote:

Orjinalden alıntı: FahrenheiT

chitinler +8 mi ? shardlar + kaç ?

chitinler +7 ise zaten bastan kaybettin atack ii ama +8 dir heralde chitinlerin

dex bonusuna bakılırsa chitinler +7 takılarıda çok kaliteli değil opnlarda 6-7 takılar ama kullanmayı bilen için çok iyi bi char
  • arkadaşım çarım daki itemler bu 30 dakka önce dc yedim çektim ama oyuna girince itemlide çekecem.
    quote:

Orjinalden alıntı: Crazy_A

çhitinler +7 sadece kafalık +8 shardlar +7 biri rebrth+2 takılar +9 sadece küper +8 bankada 18gb param var server diez 1 ay önce hack yedim yavaş yavaş diziliyor çar sabah akşam ticaret yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy_A -- 21 Ocak 2007; 15:56:03 >
  • torunmalrınız için tşk başka bir topiç açmamak için editledim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.