Şimdi Ara

Digiturk HD alınır mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
3.481
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

önümüzdeki hafta (5.hafta)

FENERBAHÇE - TRABZONSPOR maçını 10 tl 'ye

GALATASARAY - AKHİSAR maçını 7 tl ye,

GAZİANTEPSPOR - BEŞİKTAŞ maçını 7 tl ye,

diğer Anadolu takımlarının maçlarını 5 tl 'ye satıyorum. ilgilenenler benimle özelden iletişime geçebilirler.

HD GÖRÜNTÜ
  • Eski d-smart hd üyesiyim. Şuan digitürk hd kullanıyorum. Şu bi gerçek digitürkün hd yayını daha kaliteli ve daha zengin içerikli..
  • maçları 3d izlemesi varken tabii ki digiturk..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hd yayın kullanıyorum + Tv 3d özelliği var ama gözlük almadım henüz .

Sony 40ex720 . Tv .

Kesinlikle Hd alınır .
  • Hd aldım zaten arkadaşım, ellerinde sd kutu yoktu hem beklemek istemedim hem de sd yayın 24 ay taahhütlüydü hd yayın ise 12 ay taahhütlü..

Evde d-smart hd, ofiste digiturk hd var artık ama evde samsung 40D7000 tv varken ofiste 37 ekran tüplü tv bağlı olduğu için yayın kalitesi açısından sağlıklı bir karşılaştırma yapmam mümkün değil henüz.. Tek söyleyebileceğim d-smart az izlenen kanalları gerilere atmışken digiturkte karışık sıralanmış olduğu. Henüz kanal numaralarını da ezberleyemediğim için biraz sıkıntılı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfun73

Hd aldım zaten arkadaşım, ellerinde sd kutu yoktu hem beklemek istemedim hem de sd yayın 24 ay taahhütlüydü hd yayın ise 12 ay taahhütlü..

Evde d-smart hd, ofiste digiturk hd var artık ama evde samsung 40D7000 tv varken ofiste 37 ekran tüplü tv bağlı olduğu için yayın kalitesi açısından sağlıklı bir karşılaştırma yapmam mümkün değil henüz.. Tek söyleyebileceğim d-smart az izlenen kanalları gerilere atmışken digiturkte karışık sıralanmış olduğu. Henüz kanal numaralarını da ezberleyemediğim için biraz sıkıntılı.

hd cihaz olarak humax 9503 kullan ve arada cihaz standby dan tekrar açtıktan sonra yeni kurulum yap.bende şuan hd ler ilk sıralara dizildi bu yöntemle..ayrıca diğer cihazlara göre hm9503 de istediğin gibi kanal sıralaması yapabiliyorsun..

• alınır niye alınmasın
  • digiturk ve d-smart 720p 1080i yayın yapmaktadır dolayısı ile yayınları goruntu kayıbı olmadan HD READY bir tv ile de izlemek mümkündür.. tuksatta 1080p full hd yayın yapan bir kanalı devreye sokabilmek için kabaca hurdalık olan 8 tane normal kanalı silmek gerekir.. :)
  • Digiturk HD kanalları oldukça yüksek çözünürlüğe sahiptir.Almanızı tavsiye ederim.
  • Ben kullanıyorum, süper.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Obsidian -- 23 Eylül 2012; 11:11:04 >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.