Şimdi Ara

Dijital Piyano casio cdp 130 - casio privia px 730

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar dijital piyano sahibi olmak istiyorum araştırmalarım sonucu ve bütçem dahilinde en son bu iki model arasında kaldım.Son kararı nasıl vereceğime karar veremedim bu konuda bilgi sahibi arkadaşların yardımcı olmasını rica ediyorum.

Cdp 130 la ilgili izlediğim bir inceleme videosunda kullanıcı kulaklıkla kullandığını ama tuş sesinden çevredekilerin rahatsız olduğunu söyledi.Tıpkı orglardaki gibi plastik basma sesi geliyordu.Org almaktan da bu tuş sesi yüzünden vazgeçmişken cdp130da aynı soruna denk gelmek beni şüpheye düşürdü.Px730 için ise yeterli inceleme videosuna erişemedim, izlediklerimde ise tuş sesi çıkıp çıkmadığına dair bi kanaate varamadım.

Dijital Piyano casio cdp 130 - casio privia px 730Dijital Piyano casio cdp 130 - casio privia px 730

cdp130özellikleri

px730özellikleri

• Zaman zaman 130 b modelini kullanıyorum. Tuş hissiyatı fiyatına göre iyi bir dijital piyano. Ama uzun süre kullandıktan sonra deforme oluyor. Bunu hissedebiliyorsun. Çok mu kötü oluyor, hayır. Ama bir Yamaha ya da kawai gibi olmuyor söylemek istediğim bu. Tuş sesini fazla hissettirdiği doğrudur. O kadar olsun. Bu fiyata alınabilecek güzel bir ürün. Benzer fiyata casio onun yeni modellerini indirimde bulabilirsin fakat standsiz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.