Şimdi Ara

dijitürk

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam arkadaşlar ben tamamen yabancısı olduğum bir konuda bilginizi almak istiyorum dijitürk abonesi olmak istiyorum ama bu kampanyalı paket falan değil çünkü okuduklarıma göre bu kampanyada verilen cihaz çok dandikmiş üstelik 24 ay bağımlı olmak falan istemiyorum şimdi ben direk sinema paketine abone olsam bana hangi cihazı verirler bu arada burda bir tane dijitürk bayi var ondada sadece bu siyah küçük kutudan var başka cihaz göremedim yoksa artık her aboneliğe aynı cihazımı veriyorlar birde arkadaşlar aboneliklerde normal ve taahütlü diye farklar var bu ne anlama geliyor aralarında 3 4 liralık farklar var tahütlü almanın avantajı nelerdir kurulum falan bedavaymış okuduğuma göre tahütlüde doğrumudur bunu bayimi bana söylemeli yoksa benmi kendim seçmeliyim şimdiden teşekkürler

• kampanya kutuları küçük siyah kutular. Normal digiturk üyeliği farklı kutularla yapılıyor. Sinema paketine bir sene üyeliği tahüt edersen 20 ytl bi para alıyorlar kurulum çanak felan bedavaya geliyor. Ben hala philips kutu kullanıyorum ama vestel kutulardanda memnun millet. bence sende normal digiturk uyesi ol. üyelik süresince servis ücreti yok.
    tahüt edilmesse kurulum ücreti var oda galiba 85 YTL ama emin değilim.
  • saol dostum birde bu 9.90 lik paketten giriş yaparsam diyelimki sonradan sinema paketine geçtim ikisini birden mi ödemeye devam ediyorum yoksa sadece üst paketemi devam birde bu 9.90lık faturayı iki ayda bir gönderiyorlarmış doğrumudur
  • tam emin değilim ama sinema paketi ücreti olması lazım. yani hangi pakete geçersen o paketin ücreti toplamda ödeyeceğin. fatura örneği görmedim ama duyduğum sinema paketi 9,90 eksik oluyor, üzerine 9,90 ekliyorlar öyle fatura ediyorlarmış.
    iki ayda bir fatura gönderme aylık gönderme olarak değişmiş. yani aylık fatura geliyor....
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.