Şimdi Ara

DİKKAT! Yeni araba kokusu zehirliymiş (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
2.746
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Konu 2006 yılında açılmış,bilim çok ilerledi artık zehirli kimyasal kullanılmıyor otomobillerde..
  • millet neanlar bu plastik kokusundan anlamadım millet sıfır araba kokusu diye aracına plastik kokusu sıkıyor ,bakalım daha neler görecez
  • Saglam hort olmuş yine tebrikler
  • bazı arabaların içi koyun gibi kokuyor millette bu iğrenç kokuyu sıfır araba kokusu diye ayıla bayıla içine çekiyor adamı ahıra götürsen aynı kokuyu sıksan bune der burnunu sıkar araba olunca içine çeker
  • Sıfırın kokusu zehir olsa bile koklarım...

Tüm otomobillerin gideceği yer aynı. Bu nedenle sıfır kokusu koktuğu sürece koklarım.
    Çok temiz tutarım ki kokusu daha uzun süre üzerinde kalsın. Camları açmam, klimayı
    veya havalandırmayı açarım. Araç içine çok nadiren koku asarım. Şimdiki 2 yıldır asılı.

Tekrar bu konuda da forumdaki "Ne koku be...!" konusunda atıfta bulunuyorum...

DİKKAT! Yeni araba kokusu zehirliymiş

• ben o yüzden 2 yaşında alır 4-5 yaşında satarım
  • Benim Honda City'de de az koku vardı.

Skoda Bayilerini de gezmiştim. Fabia düşünüyordum.

Babam'la birlikte bakıyorduk. Skoda Fabia bir acayip kokuyordu. Babam "-Oğlum boşver Skoda'yı, felaket kokuyor dedi."

Sonra vazgeçtim.
  • Cidden daha yeni mi öğreniyorsunuz bu olayı .Bir sürü aldehit ve çeşitli özellikle sıcakta çabuk tepkimeye girerek kişide çeşitli rahatsızlıklara yol açan madde içeriyor yeni araçlar.Bir çeşit bally ci oluyoruz yani.

5-6 yıl öcebildde yeni araçların içinde bulunan madddeler analiz edilmişti 3 araç vardı biri yanlış hatırlamıyorsam golf tü ve ne kadar zamanda maddelerin kaybolduğu belirlenmişti ve bolca havalandırmayı öneriyorlardı.
  • eksoz kokusunu da unutmamak gerek
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.