Şimdi Ara

dıvx6

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkadaslar divx 6 için yazan haberlere gore dvd gibi ınteraktıf menulu oluyormus... ama nasıl oldugunu bilen varmı.. bırde alt yazı olayı varmıs ama ben bulamadım nerden nasıl..

• Bu saydığın özelliklerin olup olmadığını duymadım ama dier codelere göre %40 daha fazla sıkıştırıyormuş. Buda süper bişey demek oluyo

yani 700 mb lik film 420 mb düşüyor anlamına geliyor...
  • İndirdim kullandım. Pek ekstra bir özelliği yok açıkçası. Ayrıca Virtual Dub'da DivX 6 codecini kullanamadım. Encode yapmıyor herhalde. Ayrıca .divx uzantılı filmler yapabiliyorsunuz ama kalitesi öyle çok iyi değil. XviD'in eline su dökebilecek bir iş değil gibi görünüyor hala.
  • quote:

Orjinalden alıntı: afganaf

İndirdim kullandım. Pek ekstra bir özelliği yok açıkçası. Ayrıca Virtual Dub'da DivX 6 codecini kullanamadım. Encode yapmıyor herhalde. Ayrıca .divx uzantılı filmler yapabiliyorsunuz ama kalitesi öyle çok iyi değil. XviD'in eline su dökebilecek bir iş değil gibi görünüyor hala.

haklısın kardeş bende divx6 denedim. xvid 04.04.2005 beta cikardi. ve harika. hemde cok hizli. xvid 2.0 geliyo yakında bakalım divx ozaman ne yapacak hemde xvid tamamen free bi projedir hatırlatayım

• en onemlı ozellıgı ınteraktıf dvd menusu gıbı menusu olması olayı cok ıyı gıbı.. ayrıca vestel dıvx player oynatıyor uzantısı .divx olan bu yenı codecle codeclenmıs fılmı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.