Şimdi Ara

Diziport kapandimi bende mi problem var? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
54
Cevap
1
Favori
4.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: WhatTheF5

quote:

Orijinalden alıntı: rlxhkn

1-) asagidaki baglantiya tikla(bu baglati farkli) ve acilan penceredeki kodun tumunu sec, kopyala

http://hakanzn.comule.com/hakan/yerimiii.html

2-)Bu sayfaya safari ile girmis ol ve bulundugun sayfayi yani su mesaji okudugun donanimhaber sayfasini YER IMLERINE kaydet

3-)Kaydetmis oldugun yer imini duzenleme seceneklerine gir(ipad im yok tam menu adini veremiycem)

4-) Duzenlemek uzere actigin yer iminin adres kismini sil, daha once kopyalamis oldugun kodu buraya yapistir(basinda http falan olmiycak)

5-) Yer imi adi olarak DIZIMAG yaz ve kaydet

Buraya kadar olan islem bir kez yapilacak

6-) Dizimag ten Supernaturalin izlemek istedigin bolumunu ac sayfa yuklensin

7-) Eklemis oldugub yer imine tikla. Dizimag playeri kaybolcak ve yerine izleme baglatilari yazdirilcak zaten gorceksin

8-)"Diziport ve yabancidiziyle ugrasmayin, bu yontemi deneyin, Superr" diye yorum yap

Eyvallah hocam simdi oldu saolasin

İp4s var telefon ondada ise yarar mi yararsa onada yapiyim

• iphone ipad ya da surum farketmez hepsinde olur
  • 720 progressive olması bence iphone' da o kadar önemli değil ama ipad için bilemicem ekran boyutları küçük yani dizimag düşük kalite bile iphone ekranında güzel görüntüde :)
  • bence de. Ama bazi arkadaslar dizimagi bosverin diyerek onerdikleri sitelerde de 720 p var diye yazinca, ben de dizimagin 720 p dizileri diger sitelerden daha 720 p diyorum. dizimagte 150 mb geciyor bazen tek part. e madem kaliteyi methetcekler, bunun sadece cozunurlukle bitmedigini de bilmeleri lazim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu devirde diziport mu kaldi yaw. Dizimag varken diziport girilecek en son sitedir. Sacma sapan reklam dolu bir site diziport.. Dizimagin videolari IOS la sorunsuz calisiyor ustteki java koduyla...
  • quote:

Orijinalden alıntı: rlxhkn

bence de. Ama bazi arkadaslar dizimagi bosverin diyerek onerdikleri sitelerde de 720 p var diye yazinca, ben de dizimagin 720 p dizileri diger sitelerden daha 720 p diyorum. dizimagte 150 mb geciyor bazen tek part. e madem kaliteyi methetcekler, bunun sadece cozunurlukle bitmedigini de bilmeleri lazim

dizimag' in gerçekten 720' lerine laf söylüyecek yoktur bu tabiki pc ile izlemelerde geçerlidir kaliteli bir site ama iphone içinde bu kadar kalite peşine düşmeye gerek duymuyorum yani düşülmemeside gerekiyor
  • emeğine geçenlere teşekkürler.
  • bende download menusu çıktı ?
  • ne guzel iste isterseniz indirebilisiniz de. safari icin download manager yukludur ondan cikmistir. ayrica oynat diye de secenek yok mu?
  • quote:

...
    İnstaloustan v3.2 indirdim
    ...

Nasıl indirebildin? Unexpected content diyor bende. Zaten orijinali 1 mb iken, installoustaki 700 küsur kb.
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

quote:

...
    İnstaloustan v3.2 indirdim
    ...

Nasıl indirebildin? Unexpected content diyor bende. Zaten orijinali 1 mb iken, installoustaki 700 küsur kb.

Valla bende sadece o gozukuyo baska verdiyonds yok indirme linkide tek bu var
  • dizimag te bir sikinti mi var giremiyorum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oguzhanbjk88

dizimag te bir sikinti mi var giremiyorum ?
    Bir iPhone uygulaması çıkardılar diye, herkesi uygulamayı satın almaya zorlamaya çalışıyorlar.
  • Merhaba, yukarida rlxhkn arkadasin gonderdigi javascript kod linki gayet guzel calisiyor. Nasil yuksek kalite izlerim dizimag'de dedim, ve linkte dusuk yerine yuksek yazarak linki kullanirsaniz yuksek kalite olarak aciyor dizi partlarini. Hemde diziyi HD izlemek icin HD secenegi ile (720p) secerseniz yuksek kalite super guzel cikiyor. Ama kotaya dikkat, bir part 100-150 MB'den buyuk oluyor...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.