Şimdi Ara

doğuş kültür istanbul ticaret ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: jambon

quote:

Orijinalden alıntı: 99holigan99

quote:

Orijinalden alıntı: DeBroglie

Her zaman önce devlet derim ( koç , sabancı , tobb, bilkent dışında )

İstanbul üni. 2. öğretim bilgisayar müh. de düşünebilirsin

zaten benim tercih listem dpğuş kültür ist üni 2.öğretim istanbul tic üni ama istanbul üni ile ilgili çok kötü şeyler duydum

Abi devlet tutuyosa hemde ist uni daha ne bekliyosun pardon da bende ist uniyi yazdim iraya gidicem. Gidip konussaydin keske tanitim gunlerinde

abi kimle konuştuysam ist üni ile ilgili kötü şeyler duydum.sen hangi bölümü yazdın

• hocam dogus üniversitesi 3-4 tane binadan ibaret bence ortamda önemli ben dogusu en son sıralara attım acıkta kalmayayım diye
  • arkadaşlar bazıları kültür bazıları isticüni iyi diyor. neden boyle dediklerini iyi yanlarını söylerlerse daha kolay karar veririz
  • quote:

arkadaşlar bazıları kültür bazıları isticüni iyi diyor. neden boyle dediklerini iyi yanlarını söylerlerse daha kolay karar veririz

bende 2si arasında kaldım abim bir arkadaşına sormuş(öğrenci 3 sınıf)o da kültürü yazmasın demiş bende kültürü tercih listemden çıkardım ve istanbul ticaret üniversitesini yazdım, arkdasında istanbul ticaret odası var diye.bildiğime göre istanbul ticaret dili türkçe istersen hazırlık okumayabilirsin.ben hazırlığa vereceğim parayı yurt dışına çıkarak dil sorunumu halletmeyi düşünüyorum :)
    listem de
    BAHÇEŞEHİR ÜNİVER -BİLGİSAYAR MÜHEND %50
    BAHÇEŞEHİR ÜNİVER - YAZILIM MÜHEN %50
    KADİR HAS -BİLGİSAYAR MÜHEND %50
    İSTANBUL TİCARET - BİLGİSAYAR MÜHEN %50 %25
    İSTANBUL TİCARET - MEKATRONİK %50 VE %25 VAR

bakalım hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: efelerbjk

quote:

arkadaşlar bazıları kültür bazıları isticüni iyi diyor. neden boyle dediklerini iyi yanlarını söylerlerse daha kolay karar veririz

bende 2si arasında kaldım abim bir arkadaşına sormuş(öğrenci 3 sınıf)o da kültürü yazmasın demiş bende kültürü tercih listemden çıkardım ve istanbul ticaret üniversitesini yazdım, arkdasında istanbul ticaret odası var diye.bildiğime göre istanbul ticaret dili türkçe istersen hazırlık okumayabilirsin.ben hazırlığa vereceğim parayı yurt dışına çıkarak dil sorunumu halletmeyi düşünüyorum :)
    listem de
    BAHÇEŞEHİR ÜNİVER -BİLGİSAYAR MÜHEND %50
    BAHÇEŞEHİR ÜNİVER - YAZILIM MÜHEN %50
    KADİR HAS -BİLGİSAYAR MÜHEND %50
    İSTANBUL TİCARET - BİLGİSAYAR MÜHEN %50 %25
    İSTANBUL TİCARET - MEKATRONİK %50 VE %25 VAR

bakalım hayırlısı

hocam seninkiler yüzde elli burslu bahçeşehiri çok övüyorlar inş olur.benimkiler tam burslu ve 7 yıl veriyor doğuşla kültür tericih etmemdeki en büyük sebep bu tabi bide ing

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.