Şimdi Ara

Dolandırıldım Gibime Geliyor.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
924
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abilerim Geçen Pazartesi Günü Ge Force 8800 Gt Ekran Kartı İçin Forum Dışı bir Sitede Anlaştım. Adam Referansın Yok Diyip Önce Kargo Sonra Para Dedi. Bende Tamam Dedim. Adamdan Sadece İsmini Ve Ev Adresini Aldım. Salı Günü Ekran Kartını Gönderdim. Çarşamba Günüde Teslim Edildi Yazıyordu Yurtiçi Kargoda. Çarşamba Gününden Beri Forumdan Mesaj Atıyorum Ses Yok. En Son Anlaştıktan Sonra Birdaha Foruma Girmemiş. Ne yapabilirim ?

• bunu yapmamış olmayı dile. kendi isteğinle yollamışsın.
  • Eh kardeş koşullu gönderme falan yapsaydın kargoyu.
    Telefonu falan da mı yok?
    Adres vs. almadan neden iş yaparsın ki.
    Belki elindeki kargo fişiyle falan bir dava açabilirsin.
    Değiştirme:Pardon adres varmış evini bas...
    Zaten nasıl mantık bende adres olmadan kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogunNnN -- 1 Ocak 2011; 16:36:42 >
  • İşte Ne yapabilirim ?

--

Telefon Yok. Ama Adres Var, İsim Var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vasili Zaytsev -- 1 Ocak 2011; 16:36:46 >
  • Her zaman önce para sonra mal.
  •  Dolandırıldım Gibime Geliyor.

geçmiş olsun.
  • Sana referansın yok demiş sen para almadan yollamışsın onun referansı var mı?
  • Aslında Babam Polis Ama Kendi Başıma İş Cevirdigimden İyi B.k Yedin Der. Yardım Etmez

Edit:

isviçreli bilim adamı : Var 2 tane Vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vasili Zaytsev -- 1 Ocak 2011; 16:39:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasili Zaytsev

Aslında Babam Polis Ama Kendi Başıma İş Cevirdigimden İyi B.k Yedin Der. Yardım Etmez

Edit:

Bir iş çevirmemişsin ki, ticaret yapmışsın. Eğer adam parayı göndermezse babana söyle bence. Yapanın yanına kar kalmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: s0ft

quote:

Orijinalden alıntı: Vasili Zaytsev

Aslında Babam Polis Ama Kendi Başıma İş Cevirdigimden İyi B.k Yedin Der. Yardım Etmez

Edit:

Bir iş çevirmemişsin ki, ticaret yapmışsın. Eğer adam parayı göndermezse babana söyle bence. Yapanın yanına kar kalmasın.

Bence de babana söylei.
  • Ona Söylemeden Sattım, Ona Göre İş Cevirdim :)
  • Olsun baban tepki gösterecek diye paranız kalmasın adamda.
  • Bilinmeyen numaralardan adresi kullanarak telefonunu al sonra git polise şikayet et
    Ama yapabilecekleri birşey yok kendi isteğinle göndermişsin.

Birde şu var adam başka bir yerin adresini vermiş olabilir akrabalarının falan.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.