Şimdi Ara

Dolar yükselmeye devam eder mi? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
0
Favori
1.379
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bunu sormana gerek yok. Sadece geriye dönüp bak ve doların hareketlerini gör.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sence düşer mi?
  • Dolari yada altını al yastık altında sakla yakında sabit kura geçilecek ve bankada isterse 100 bin dolarin olsun 200 bin lira diyecek devlet,dolari herkes cekemeyek özel izinle bankalar dolar verecek, elindeki dolar ise karaborsada 10-15 liraya çıkacak

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aynen öyle, dolara illaki müdahale ederler lakin altında uzun vadede kaybetmen imkansıza yakın .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 -7₺ gibi rakamlar konuşulurken şimdi 10₺ olur mu acaba deniyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _S_R_ -- 3 Ağustos 2018; 19:14:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anonymous1239

Haklısınız ama inanılmaz oynuyor değerler, 4.82 yken ( daha 5-6 gün önce ) alma düsüncem olmuştu alsam şuan havadan 580 tl geçiyormuş elime. Gerçekten inanması güç, alacağım galiba 5.08 den, 5.00 civarına gelirse geri bozdururum diye düsünüyorum zararın neresinden dönsek kardır diyerekten
    5'e düşerse ve 5'den bozdurursanız büyük hata yaparsınız. Hiç kımıldamasa bile yıl sonu 5,5'i aşacaktır bence. Yani kısa vadede azıcık zarar etseniz de uzun vadede kar verir. Ama karar ve sorumluluk sizin. Ben fikrimi söylüyorum.
  • ekonomist olmaya gerek yok.uzun vadede asla zarar etmezsin. grafiği şuraya bırakayım.

Dolar yükselmeye devam eder mi?
  • İcraatsiz hayeller ile (yeni adı harekat planı) aynı 2013 te nasıl 5 yıl sonrası için 1.80 dedilerse umarım ona benzemez!!!
  • 5 in altina saha dusmez, 5,5 dogru yolculuk basladi. Alan karli cikar

• Altın mı dolar mı beyler yazdıklarınızı okudum dolar almayı düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.