Şimdi Ara

Dominator-Doomcryer ? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
0
Favori
1.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dominator genel olarak en iisidr ayrica suna aciklik getiriim dominator we doomcryerin farklari bufflaridir we dominatorda arcana power doomcryerde Arcane Wisdom war dominatorda debuff war 2 adet cp si war soul guard i war geri kalan hersey ayni yok demissiniz hp si fasla m def i fazla
    istersen 2sinide fulle ayni oldugunu goreceksn
  • Bana gore wrcryer gusel ama dominatorden eksigi berserkerin olamamasi buyu olarak dominatoru yenemez herelde (buffsiz buyucu ile berserkeri olan buyucu kapismis gibime gelio ) , eger wrcryer fiziksel hucum kullanicaksa dominatore karsi kazanicagini yine zannetmem , nedeni cok basit , mp sini ekonomik kullanabilecek bi dominator soul guardi ve hold veya silencesi ile , rahat kazanir ...
  • arkadşim ben dominatore karşi buyu kullananlardan deilim.
    berserkerin duşürdügü defansi bilen varmi
    2sindede ayni defnaslar var ama berserker - defans ,cov + defans
    ben doomcryerla darkavangere karşi pole kullanmiş adamim benim cp bitene kadar pole ile 2 sine birden vurarak panteri aradan cikariyom sonrasini olar bilir.defans acincada kacmiyorum.
    Evet dominatorde soul guart var ve m atak bufuda var ama ok ile 750 critikal dmg gordunmu olyde?
    Necroya petini oldurmeden 4 kritik vurma yetiyo .
    dominatorl pvp yaparken benim hp 1000e indiginde onun cp yarida oluyo ve her zaman kesinlikle manasi bitiyo ondan sonrasi tabana kuvvet ama arkadan ok nasil geciriyo onun damagesinide bilirsiniz
    Arkadaşim Dominator ii olabilir ama ben bildigim tactikleri ortaya koyarak konuşunca Dominatorun kurtuluşu olmuyor.
    Ama şunda sorun yok olimpiatlarda mana potion olsaydi dominator acmayanin kafada sorun var derdim!
    Ben doomcryerla dişaridaki pvplerde bile dager kullanirken adamlar bana gülüyodu,2 dk sonra magesine 6 kere kol sallayinca halk dilinde bişey olu kaliyodu
    soulguard+ +16 dager+draconic set = 2000 p atak

Doomcryerla ilgili tactic isteyen sorabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :(FEARLORD):* -- 26 Mayıs 2008; 21:07:44 >

• Ben +100 uzeri enchantsiz oly yapmam genelde , bilmioyorum dusuk enchnatlari , berserker 2 ozellik dusurur 4 ozellik katar , kim oly de hic buff olamamktansa berserker i almak istemezki ... Dominatorun empower ozelligi berserker ozelligi olmasa neyi anlatmaya calisayim , kendi bufflarin disinda buff verilio mu sizin oly de ? ...
  • windwalk ve haste veriliyor ama benim yazdigimi okudun galiba
    BÜYÜSÜ KRİTİK VURMADİKTAN SONRA BENİM HP 1000 CİVARİNA İNDİGİNDE MP BİTİYO HER SERVERDA BOLE.EZBERLEDİM NERDEYSE(TABİ ELİNDE + 16 ÜZERİ YOKSA
    +16 SOUL BOW+SOUL CRY+COV+MİGTH+CHANT OF WAR= SPELSİNGER'A 3 CRİTİCAL
  • DOOMCRYER MAGE DEİLDİR
    2 TANE MAGE BUFFU VARKEN 7 TANE FİGHTER BUFU VAR
    ŞİMDİ SANA SORUYORUM BÜYÜMÜ ATARSİN, YOKSA DAGER MANYAĞİMİ YAPARSİN (TANK,TİTAN,BD,SWS,....VB)
  • Abyys 7x te 79 d.cryer kasmis 1i olarak 78e kadar solo kasmisligim cok
    D.cryer Daggerla Cok is yapiyor 78e kadar elimde blood orchid focus +3 daggerla kastim
    Kendime bufi veriyorum sonra oturuyorum Mana doluyor sonra kalkip soul cry acip daliyordum
    Daha Steal Essence ile adam kovaladigim gorulmedi Full item olmayi bekliyorum 128/8 point az ama d.cyiz
    Bu arada İnterlude ile overlod'a cov and 30snDokunmazlik geldi ama Dokunmazlik tek basina olmuyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: :(FEARLORD):*

DOOMCRYER MAGE DEİLDİR
    2 TANE MAGE BUFFU VARKEN 7 TANE FİGHTER BUFU VAR
    ŞİMDİ SANA SORUYORUM BÜYÜMÜ ATARSİN, YOKSA DAGER MANYAĞİMİ YAPARSİN (TANK,TİTAN,BD,SWS,....VB)

Evet genelde daggerla hero oluyo bunlar hep
  • tam okumadm ama en sonlarda hangisi güçlü fln deniyodu self buff yani oly kurallarında sadece kullanana kaliyo fighter olarak tam bi savaş makinası haline geliyo warcryer elinde artılı bi b.orchid focus ile tanımıyo önüne cıkanı kesiyor overlord da mantklı bi oyun tarzyla rahat keser karsısındakini yine oyuncuya kalıyo her zmn ki gibi ^^
  • 5 yıldır doomcryer ve dominator oynarim

Bu arada soylemek istedim Arcane Wisdom skilini hafife almayalim.Bu skilli acinca hpniz yavaş yavaş düşmeye başlıyor ama skill işlemesini ve verimimi aşırı derecede arttiriyor
    Tactic: Arcane Wisdomu açin, Freezing Flame (uzaktan atilan kanatma türü saldiridir) skilini kullanin, tekrar arcane wisdomu kapatin. İşlemesini arttirdigi test edilmiştir.
    (sakin acik unutmayin,vahim durumlar oluşabilir,küfür almak istemem)
  • quote:

Orjinalden alıntı: :(FEARLORD):*

5 yıldır doomcryer ve dominator oynarim

Bu arada soylemek istedim Arcane Wisdom skilini hafife almayalim.Bu skilli acinca hpniz yavaş yavaş düşmeye başlıyor ama skill işlemesini ve verimimi aşırı derecede arttiriyor
    Tactic: Arcane Wisdomu açin, Freezing Flame (uzaktan atilan kanatma türü saldiridir) skilini kullanin, tekrar arcane wisdomu kapatin. İşlemesini arttirdigi test edilmiştir.
    (sakin acik unutmayin,vahim durumlar oluşabilir,küfür almak istemem)

ayni zmanda csd spd de dusurur onu da unutmayin
  • Örenek
    ulatimate defans acmiş bir tanktan uzaklaştiktan sonra hp drain skiliyle 30 40 dmg vururken bu dedigim taktikle kanatma işletirsek saniyede 150-200 gmd vurmak beleş.(isteyene)
    (genellikle kullanmam,BO(focus) + 16 + SOUL CRY + DİĞERLERİ = ULTİMATE DEFANS ACİLSADA KAÇMA)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :(FEARLORD):* -- 28 Mayıs 2008; 13:29:21 >
  • SPS
  • Evet
    quote:

burdan da serverın nekadar kaliteli oldugu anlasılıyor.
    eet kalitesini gosterir ama normal bir serverda olyde Doomcryer vs Dominator kapisirsa her turlu Dominator yener cunku
    1-Empower var
    2-Berserker var
    3-Acumen var
    4-Shield Defance Rate buffu var
    5-Arcana Power var
    6-HPleri esit (ne dionuz bu dye ye bagli ve
    quote:

Domitarun mp biterken bnm hp 1000civari oluo :S

7-İKİSİNİNDE Steal Esseance ayni mp yiyo
    8-Fighterle gelirse Con - yapmak gerekir cp ve hp duser bolece cabuk olur Soul Cry mp cok yio + Dominator da da var ve Soul Guard var DC setle (+3 full)1300 p def oluo mp yiyo ama bosver
    9-Eer mysticle gelirse Arcana Poweri yok ve Dominator Soul Guardi acmasina gerek yok
    10-M defleri esit
    11-Dominator un eline mp up weapon ver bakiim onla vursun buff atsin %30 mp gidince takarsin acumen weaponu cat cat
    benim simdilik bu kadar aklima gelioo!!!

Degistirilme yapildi cunku yeni bir madde eklendi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CrashBone -- 28 Mayıs 2008; 15:11:11 >

• Şunu söylemeyi unutmayim 6 senedir oynuom oynadigim her serverda dominator iiydi(normalde de ii zaten) sadece 2 tanesinde diil (1tanesini oynamadım)
    1-Gold siz dionuz ama inanmiom
    2-Eternal~sin zaten ilk basta abim oynamaya basladı o baslayinca ben baska server oynuodum onlar acinca baktik kolay ama soradan o blood of chaos lar onem tasidi biz cıktık sora herkes cıkmaa basladı romanspartan dahil:Psorasını bilemem

3- olarak su anda L2 Loyal da oynuorm ve abimin yine bir dominatoru var tam olarak 16 oly pvp yapti 4kere Doomcryrer cikti ellerinde Soul Seperator guzel bi enchant silah (bu serverde bitek a gradelerle girilio olye)
    abim hepsini yendi ama 3 defa yenildi noblesse gate passlarla cloak aldi hero bi boka yaramio takilmio :D:D
    bende yeni char actm onu hero yapcam Arcana Lord belki gormussunuzdur ismi AgayaBeles

• o abi bnm
  • quote:

Orjinalden alıntı: fenerli_okan

Evet
    quote:

burdan da serverın nekadar kaliteli oldugu anlasılıyor.
    eet kalitesini gosterir ama normal bir serverda olyde Doomcryer vs Dominator kapisirsa her turlu Dominator yener cunku
    1-Empower var
    2-Berserker var
    3-Acumen var
    4-Shield Defance Rate buffu var
    5-Arcana Power var
    6-HPleri esit (ne dionuz bu dye ye bagli ve
    quote:

Domitarun mp biterken bnm hp 1000civari oluo :S

7-İKİSİNİNDE Steal Esseance ayni mp yiyo
    8-Fighterle gelirse Con - yapmak gerekir cp ve hp duser bolece cabuk olur Soul Cry mp cok yio + Dominator da da var ve Soul Guard var DC setle (+3 full)1300 p def oluo mp yiyo ama bosver
    9-Eer mysticle gelirse Arcana Poweri yok ve Dominator Soul Guardi acmasina gerek yok
    10-M defleri esit
    11-Dominator un eline mp up weapon ver bakiim onla vursun buff atsin %30 mp gidince takarsin acumen weaponu cat cat
    benim simdilik bu kadar aklima gelioo!!!

Degistirilme yapildi cunku yeni bir madde eklendi

Fenerli okan kardeşim ben Trabzonspor'luyum
    Buradan cok sey yazdim cok bilmişlik yapiyo gibiyim ama gir l2loyalde hero kim oluyomus (serveri 8 hafta oynadim 2şer haftadan 4 kere herolugum var)
    1) her yonden ayar cektim
    2) bi şey ogrenmek istiyosan olye 5084 mp ile girmeyi ögrende gel
    3) denemeler sonucu olyde full hp'm normal baslarsam 7.8 k eger istersem 10.2 k oluyor
    4)dominatorun hpsi ise en fazla 5.4 k civari ne diyosun bu işe?
    5)ARKADAŞİM BÜYÜKLENMİYORUM AMA SANA SOYLEYEYİM SENİN ABİNİN YENDİĞİ CHARLAR DOOMCRYER DEİLDİ BENCE (BUNLARİN DOOMCRYER OYNAMASİ BENİ DELİRTİYOR,YAW ADAM GİDİP OLYDE ELF OKCUYA YENİLİRMİ DOOMCRYERLE FULL HP YENİYORUM ONLARİ,DELİRECEM)
    6)serveri biraktim itemleri dagittim ama oyunda olsaydim sana doomcryerin gerçeğini gösterirdim malesef
    7)sen o serverda Cesar adli dominatoru tanirsindir (skilleri +15 donate)onun kiçini bile okla yaktim sen ne diyon
    Doomcryer listesinde suan yok (olye girmedi) ama ordan benden sonra benim tacticlerle oynayan bi abimiz var (Anemon) sadece o biliyo başka tanimam
    KARŞİMDA L2LOYAL'DE SOE TACTİGİ İLE KACAN DOMİNATORLER (DUNDEE, EXTREME)
    BU ARADA SENİN HERO CLOAKİNİ TAKABİLMEN İÇİN HERO OLMAN LAZİM SATİN ALMAK YETMİYOR, İLK ONCE UZERİNE NUR COKECEK(PARLİCAN) SONRASİ CLOAK (ÖLE BELEŞ DEİL BU İŞLER)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :(FEARLORD):* -- 29 Mayıs 2008; 21:00:15 >

• SERVERA DONMEM İÇİN BENİ COK ZORLUYO BU HAREKETLER AMA BEN BİRAKTİM BİKERE BARİ REZİLLİKTEN KURTULSUN MİLLET

ELF OKÇU YENME TACTİĞİ (DOOMCRYER İÇİN)
    Çok basittir efendiler.
    1)olye gidince kendimize sadece acumen,cov,pdef,blessthebody veriyoruz
    2)majestic (robe) (+5 veya uzeri) armorumuzu giyiyoruz
    3)nightmare shieldimizi takiyoruz (+3 veya uzeri)
    4)acumenli miraklemizi takiyoruz (+5 veya uzeri)
    5)bekliyoruz 5,4,3,2,1,go go go!
    6)(en CAN ALICI noktaya geldik)SARİYORUZ ADAMA HP CEKMEYİ(CANINI ALİYORUZ YANİ)
    7)sonra puana puan demiyoruz (points) diyoruz!!!!!!!!!!!!!
    (ÖZELLİKLE ROBİNDESBOİS KEKİNDEN PUANLARİ GÖTÜRÜYORUZ(50-40-... BENİM GİBİ YANİ,ADAM BENİM HERGÜN DOLAŞTİĞİM GERCEK ARKADAŞİM OYUNUDA İİ BİLİYO OKCUYLA AMA KESEMİYOR NEDEN ?.BUKADAR ZOR ŞEYİ YAPMAYİ BAŞARİYORUM [ZUAHAHA ZORMU SİZCE İTEMLER DESEN 500KK YA + VURULACAK TİPTEN,BEN DAHA NE EDEYİM ] )

Arkadaşim, benide çok kesen oldu ama.bunu devam ettiremediler,sirf Heroine adli phoenix knight için +16 darklegion edge,+7 majestic set yaptik arkadaşlarla.Herkese ayri tactic bulduk,

YANİ NOBLESS OLDUM HERO OLDUM SAYMAYİN ÖNCE Bİ URUKHAİY'İ YENİN (şaka tabi) (serveri biraktik tabi istenilen chara karşi burda açik açik tactic yazarim biktim noobluklardan)

Bir Doomcryer oynayicisi olarak soyluyorum;
    LÜTFEN DOOMCRYER'LARI REZİL ETMEYELİM!!!

• orc mysticlerde con 31 degilmi kardesim ne fark edio doomcrayerda anlamadim.

Adama can cekmeyi kitliyorsun diyosun. Sende acu yok empower yok berzer nasil avantajli olmayi dusunuosun.

Haaa ama eline bi db alip light seti giyersen o baska tabi yapabiliosun en guzeli adamin cp bitirip hp yarililadignda (tabi bu durumda sende ayni olucaksin) dc set ve aculu bi silahla can cekersen daha mantlkı once can cekilmez
  • C4-A grade oly Doomcryer - Cover a +16 BO focus Dominator e bi girdimi dominator nerden geldigini sasırıyo buda kacıp kacıp oynamasını gerektirio o zaman soul bow +16 devreye girio
    her buff var godumu otturuyo bakio dominator bow un rangesinde deil +16 SB m.atk Zaten UCMUS! dio adam zaten kacio hizli vurcagima yavas vurum iyi dmg vuruyim Olyde ayarlayip ayarlayip bi BOW bi SKİLL diosun dominator hicmi vurmadi covcu zaten manasini bitirmeye calisio HP azalinca COV oLmadi HP Regen. e Skill de vurun HP cektin
    (Ne kadar fazla M.atk - Okadar fazla HP drain) e Dominator MP bitti P.def skillide Kapandi bu sefer Nolcak ? Arkadan arrowlar yamatio çat çat ... Adios Amigos :D

+11 A Grade BOMT pek bi işe yaramadı dominatorde Yukarrda Fearless'in dedigi gibi +16 SOM yada BOMT bellllllllllllllki. bişi yapa bilir...
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.