Şimdi Ara

## DOSTUK BU !! ## (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
97
Cevap
0
Favori
1.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • DOSTLUK: bir insanı vs de kestikten sonra sana 35m+ w.e + gold pre almasıdır

bu arada demek 'again dedi' ha vay be
  • Kim kimin annesine küfür etmi$ oLum salak salak konusmayın
  • W.e ve 35m vermesi dostluqu qöstermiyor o humankende biz onla arkadastıq
  • quote:

Orjinalden alıntı: DiconicDisaster

Xiqenonda Oynuorum ßeni ßiLenler ßilir (GHOSTD3VIL)
    Ardreamdaydım humanken orc olan arkadasımı qördüm clana aldım.Sonra vs yapalım dedim.Tmm dedi
    qittik vs yapmaya herkes sc bastı.Neyine dedi pot parası icin 2m dedim oke dedi sonra vs yaptıq kestim üstünde strler varmıs again dedi oke dedim tekrar yaptıq bu sefer 5m'sine yine kestim ...Sonra qel paranı vercem dedi dedim tşk ederim clanıma hoşqeldin dedim qel olmas öle şey dedi caqırdı beni 35m+W.e verdi bide üstüne qold pre'mium aldı bana ßence DOSTUK Bu !! Humanla-Orc Düşman deiL :D

Süpersin Vallaha Bende Sen Yazar Ol

bide anlamadığım HUMANKEN ORC OLAN ARKADAŞINI KLANA NASIL ALDIN?

Sonra Rezil olunca konuya ugramıyorsun buda benı sinir ediyor yanımda olsan agzını burnunu kırasım gelıyor senın gibi yalancılara

• Arkadaşım konu ile pek alakası yok fakat , Türkçe Harfleri kullanmana gerçekden Hayran kaldım. Böyle devam edersek bizim gençliğimiz bizden ayrılacak.
    2. olarak ise Size göre dostluk çıkardan ibaret galiba , eğer o adam o itemleri vermese buraya dost kazandım diye topic açmayacaktınız. Yanlışsam söylerseniz sevinirim.
    Neyse iyi forumlar
  • zaten bende brad pitt
  • quote:

Orjinalden alıntı: Leadri

şipilbörgün yanına verelim seni

Farklı bir yaklaşım tarzı...
  • Ziya Abisi Sen Misin
  • bunu bilmem gerçekmi yalanmı ama

chitinlerin bir dönem piyasada az olduğu ve çok pahalı olduğu zamanlarda
    bir arkadaşla tanısmıstım
    archerdim o zaman ilk rogue ile oynuyodum ,
    bana iron x de o zamanlar çok pahalı idi
    iron x +3 vermişti bana ve rogue chitin helmet vermişti +5
    +7 chitinlerin bile zor bulunduğu dönemlerdi
    ilk defa tanıstığım bi arkadaşımdı,
    üstüne ben istememiştim bunları :)

bunun ardından,

bende edanada ticaretle çok haşır neşir olduğum dönemler,benden 100 k isteyenlere 3 m 5m 10 m veriyordum
    o zamanlar para boldu ,
    çok ii ticaretten para kazanıyorduk,

unique takı dizip md +8 için para ayıracağıma birazda cahillik tabi shels et +7 ve dual +8 cleaver var bunlar ii diyerek
    elimdeki itemleri dağıtıyordum
    çocuğun biri o kadar yalvarmıstıki dual +8 cleaver vermiştim çocuğa
    bir keresindede +8 fp set dağıtmıstım parça parça moradonda,

ama bu enayilik değildir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi R.Sambora -- 5 Aralık 2007; 19:16:55 >

• ßen xigenondaydım Tipiq1ComboMachine senin ilk kurduğun Daldıksexeyattıkexe clanındaydım tanıdın mı
  • Tanımaz mıyım yafru :d Neqünlerdi onlar bunlar bizi cacık sanmı$ X'e qelinde kim oLduqumu bir qörün ondan sonra yorum yapın
  • ark ın a dediği gibi avatardan belli ne olduğun
    No SS no GÜVEN!
  • Yorumlara koptum süpersiniz ya
  • Bu mesaj kurallar gereğince uygun olmayan kelimeler içerdiği için yönetim tarafından değiştirilmiştir.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orjinalden alıntı: HacKarizma

Arkadaşım konu ile pek alakası yok fakat , Türkçe Harfleri kullanmana gerçekden Hayran kaldım. Böyle devam edersek bizim gençliğimiz bizden ayrılacak.
    2. olarak ise Size göre dostluk çıkardan ibaret galiba , eğer o adam o itemleri vermese buraya dost kazandım diye topic açmayacaktınız. Yanlışsam söylerseniz sevinirim.
    Neyse iyi forumlar

Teşekkürler. Katılıyorum. Fakat biz bunu dile getirdikçe "sen kimsin ki?", "benim Türkçe'mden sanane" ve en önemlisi "senin nickin niye Türkçe değil" diyenler bile çıkıyor. Sizi biraz daha dikkatli olmaya davet ediyorum.

• su arkadaşının nicki neydi
  • bende xigenonda oynuyorum senin ismini duydum fakat buraya gelipte beni ardreamde görün sonra yazın yazıcanızı fln diyorsun ya ona bitiyorum Bende Ytl ile item yapsam bende gel gör derim bende 70 charı bozsam bende gel gör derim..
  • dostluk w.e+35mden gecıyor dıyorsun yanı..
  • Şok Şok Şokkk DOSTLUĞUN ASIL SIRRI w.e + 35
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.