Şimdi Ara

Dota 2 beta keyi nasıl bulurum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler 2005 ten beri dota oynuyorum dgs felan kaçırdık keylerin bol olduğu dönemi bir haftadır arıyorum bulamadım olan varsa vede atarsa çok makbule geçer saygılar

• böbreklerle takas edebiliriz. Şuan oynuyorum ben bir girip bakayım dedim. Oyun gerçekten harika benimde 4 yıl oldu başlayalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: KahveCanavarı

böbreklerle takas edebiliriz. Şuan oynuyorum ben bir girip bakayım dedim. Oyun gerçekten harika benimde 4 yıl oldu başlayalı
    Ben steam hesabına ekleniyor diye biliyorum ama,yanlış mı biliyorum? Benimki öyle oldu en azından
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

Ben steam hesabına ekleniyor diye biliyorum ama,yanlış mı biliyorum? Benimki öyle oldu en azından

anket doldurdum sonrasında bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Animals

quote:

Orijinalden alıntı: Nuke General

anket doldurdum sonrasında bekliyorum

Alıntıları Göster
    benim steama tebrikler diye geldi birşey doldurmadım ve oynamıyorum kuzenimin arkadaşınada aynısı oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LimitedEdition -- 21 Temmuz 2012; 19:05:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: LimitedEdition

benim steama tebrikler diye geldi birşey doldurmadım ve oynamıyorum kuzenimin arkadaşınada aynısı oldu

hadi ya ciddimisin nasıl yaptınız bi anlatırmısın yani normal üyelik açtınız geldi öylemi?
  • quote:

quote:

hadi ya ciddimisin nasıl yaptınız bi anlatırmısın yani normal üyelik açtınız geldi öylemi?

Alıntıları Göster
    şimdi aklıma geldi bu konuyu görünce , you already own dota 2 yazıyor. şaşırdım indiriyorum bakalım nolcak

• quote:

Orijinalden alıntı: ln21

şimdi aklıma geldi bu konuyu görünce , you already own dota 2 yazıyor. şaşırdım indiriyorum bakalım nolcak

Alıntıları Göster
    http://www.playdota.com/forums/forumdisplay.php?f=160

burda PlayDotA Beta Key Draw konusunda hergün 180 kişiye dağıtılıyor.
    bana konuya yazdıktan bir ay sonra geldi key.

aynı sitede dota 2 keyini başka oyunla takas yapanlar ve 5-10 dolara key satanlar var. tabi anlaşmak için ingilizce lazım.

http://www.playdota.com/forums/showthread.php?s=3d5764c5c725a5c829061bde51aed1e9&t=993480
    5 dolar steam parasına satıyomuş mesela.

bu arada beta çok kötü.

• quote:

quote:

ben ve kuzenimin arkadaşı (ikisi çok yakın) benimde arkadaşım olur css aldık sonra geldı arastırdım css alıncamı gelıyor dıye yok oyle birsey ama aynı gun aldık galıba ogun birşşeymi vardı bilmiyorum dota sevmem zaten

• quote:

quote:

quote:

ben ve kuzenimin arkadaşı (ikisi çok yakın) benimde arkadaşım olur css aldık sonra geldı arastırdım css alıncamı gelıyor dıye yok oyle birsey ama aynı gun aldık galıba ogun birşşeymi vardı bilmiyorum dota sevmem zaten

Alıntıları Göster
    buyrun beyler böyle olduhttp://img17.imageshack.us/img17/9691/dota2y.png

NOT : kardeşim konudayken gördü ne form doldurmaması ben doldurmustum dedi yani form doldurulunca geldi

• quote:

buyrun beyler böyle olduhttp://img17.imageshack.us/img17/9691/dota2y.png

NOT : kardeşim konudayken gördü ne form doldurmaması ben doldurmustum dedi yani form doldurulunca geldi

Alıntıları Göster
    15TL key satılır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Worcestershire

15TL key satılır.

Alıntıları Göster
    Bedava invite atım hocam sana.Pm den steam adresinin hesabını at.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ownl

Bedava invite atım hocam sana.Pm den steam adresinin hesabını at.

Alıntıları Göster
    sevabına invite atabilirmisiniz banada
  • quote:

Orijinalden alıntı: Keras

aynı sitede dota 2 keyini başka oyunla takas yapanlar ve 5-10 dolara key satanlar var. tabi anlaşmak için ingilizce lazım.

http://www.playdota.com/forums/showthread.php?s=3d5764c5c725a5c829061bde51aed1e9&t=993480

bu arada beta çok kötü.

oradaki çekiliş her gün oluyor katılıyorum hergün ama henüz alamadım

• quote:

quote:

bu arada beta çok kötü.

oradaki çekiliş her gün oluyor katılıyorum hergün ama henüz alamadım

Alıntıları Göster
    hergün katılmana gerek yok. 1 kere yazınca key veren botun listesine giriyorsun. gelmesi şans meselesi. daha fazla yazmak şansını arttırmıyor.

• quote:

hergün katılmana gerek yok. 1 kere yazınca key veren botun listesine giriyorsun. gelmesi şans meselesi. daha fazla yazmak şansını arttırmıyor.

anladım ne keymiş ya :D bulamadık gitti
  • quote:

quote:

Arkadaş isteği gönderdim kabul et.Atayim invite.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ownl

quote:

quote:

Arkadaş isteği gönderdim kabul et.Atayim invite.

Alıntıları Göster
    Steam anketi doldurmuştum dotada her oyun ortalama kç kill kaç death, kaç lvl, kaç gold, kaç cs, bağlantı hızı, oynadığın herolar tarzı sorular vardı.Kendi forumunda biri hızlı bi şekilde key almak için en iyi cevaplar tarzı bir konu açmıştı orayı geçirdim 1-2 ay sonra galiba mail geldi.Ondanda olmayabilir ama bi fikrim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Pastacı Fırınzade Efendi

Steam anketi doldurmuştum dotada her oyun ortalama kç kill kaç death, kaç lvl, kaç gold, kaç cs, bağlantı hızı, oynadığın herolar tarzı sorular vardı.Kendi forumunda biri hızlı bi şekilde key almak için en iyi cevaplar tarzı bir konu açmıştı orayı geçirdim 1-2 ay sonra galiba mail geldi.Ondanda olmayabilir ama bi fikrim yok.

Alıntıları Göster
    beyler alakasız olacakta hangi serverlarda oynuyorsunuz ??
    mh'siz bir dota 1 için el ele

• quote:

Orijinalden alıntı: ^Jazz

beyler alakasız olacakta hangi serverlarda oynuyorsunuz ??
    mh'siz bir dota 1 için el ele

dota 2 oynamıyosunuz anlaşılan
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.