Şimdi Ara

DOUBLE-I MP4 PLAYER SAHANE TEK KELIMEYLE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADASLAR BEN BU ALETI ALALI BIR AY OLDU FIRMWARE YUKLERKEN COKTU GITTIM YENISINI VERDILER VEDE ALET SÜPER CIN MALI IYI DEILDIR DEDILER AMA BAZI KISILER YANILDI GERCEKTEN COK IYI BI ALET VE COK UCUZ AYRICA KALİTELI...ASLA PIRANHAYLA KARSILASTURULAMAZ BILE...SES KALITESI COK IYI ÖZELLIKLE KOCAMAN EKRANINDA 260k KALITEDE FILM IZLEMEK GIBISI YOK HERKESE SIDDETLE TAVSİYE EDIYORUM PIRANHA ALMAYIN BUNU ALIN!!!
    ÖZELLIKLERI:
    Türkçe menülü MP4
    Televizyon programı kayıt özelliği (Normal anten, Digitürk, kablolu, DVD,VCD, Playstation’dan kayıt yapabilir)
    Bu Ürünle Neler Yapabilirsiniz:

MP3/WMA/WAV formatında müzik dinleyebilirsiniz
    MPEG-4 film seyredebilirsiniz
    Ses kaydedebilirsiniz
    USB bellek olarak kullanıp bilgilerinizi taşıyabilirsiniz
    SD kart okuyucu olarak kullanabilirsiniz
    TV ye bağlayıp istediğiniz programı kaydedebilirsiniz
    DVD, VCD, Playstation,Digiturk, Kablolu TV v.s. ye bağlayıp kayıt yapabilirsiniz
    Çektiğiniz veya başka bir kaynaktan kopyaladığınız resimlere ekranından bakabilirsiniz
    Başka bir müzik kaynağından (Örn. Kaset çalarınızdan veya başka bir MP3 çalardan) şarkı kaydedebilirsiniz
    Tüm çektiklerinizi veya bir yerden kaydettiklerinizi TV ye bağlayıp seyredebilirsiniz
    Müzik dinlerken ekrandan eş zamanlı şarkı sözleri akar (Lyric ekran)
    Tetris ve yılan oyunu içerir
    Saat ve Takvim içerir
    Türkçe/İngilizce/Çince menü dili seçeneği

Özellikler:

Metal kasa
    2.5’ TFT LCD
    Film Oynatma: ASF formatındaki MPEG4 dosyalarını.
    Ses dosyası çalabilme: MP3/WMA/WAV ses dosyalarını çalabilme
    Resim gösterme: JPG formatındaki resimlere bakabilme
    LINE-IN (Video& ses) : TV programlarını kaydedebilme
    Saat ve Takvim fonksiyonu
    512 MB dahili hafıza
    SD Kart genişleme yuvası: 2 GB SD Kartı destekler
    Dahili hoparlör ve kulaklık takabilme
    Tv ye bağlanıp Tv ekranından çekilenleri seyredebilme
    Teknik Özellikler:
    Dahili Hafıza: 512 MB
    Şarjedilebilir 2000MAH Li-Ion pil (9 saat çalabilme)
    LCD ekran: 2.5 inç TFT LCD ekran
    Çıkış frekansı: 20Hz-20KHz
    Kulaklık: 5mW+5mW
    Boyutlar: 90x60x17.5mm
    USB: 2.0
    Data sıkıştırma hızı: MP3: 8Kbps-320Kbps WMA: 24Kbps-128Kbps
    Kayıt frekansı: 8KHz-48KHz
    SNR: 90dB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blaunacht -- 8 Aralık 2006; 19:13:38 >

• Vay be demek herkes yanıldı...
  • herkes derken bazı kişiler dicektim yanlıs yazmısım:D
  • bizim ülke insanımızda var. birşey alsınlar hemen aldıkları şeyin beleş reklamcısı olup her yerde reklamını yaparlar..

bkz: pirhana almayın bunu alın..

bir de bu arkadaş heryerde bu üründen bahsede bahsede, bence git kim getirttiyse bunu ondan para iste. reklam parası...
  • milleti bilgilendiriyorum al sende gör aldıgım yer zaten ithalatcısı...cok sevdiğim bi abim:D
  • peuahuehae komik yaa

• arkadaşlar bukadar ön yargılı olmayın almış beyenmiş tavsiye ediyor, herkes alırken kendi seçimini yapabilir,
    seçinmlerinden de kendi sorumludur, kimse kimsenin avukatı değil

NOT: türk insanı aldığı seyi savunur ama aynı türk insanı savunanıda karalar,
    pirinç cuvalında nohut değilsiniz hepimiz pirincin kısacası

BKNZ:

quote:

Orjinalden alıntı: Odysseyy

bizim ülke insanımızda var. birşey alsınlar hemen aldıkları şeyin beleş reklamcısı olup her yerde reklamını yaparlar..

bkz: pirhana almayın bunu alın..

bir de bu arkadaş heryerde bu üründen bahsede bahsede, bence git kim getirttiyse bunu ondan para iste. reklam parası...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caver -- 11 Aralık 2006; 1:09:23 >

• hakkaten süpermiş yahu bende bi düzüne alırım artık maksat arkadaşımızın sevdiği abisi kazansın
  • YA BEN BU ALETİ Bİ YERDE GÖRDÜM AMA SORAMADIM.KULLANAN KARDEŞİM BU ALET MPEG4 OYANTIO MU ??
    Bİ DE TV YADA VİDEO YA BAĞLAYARAK ALDIĞIMIZ KAYITLAR BELLEKTE NE KADAR YER KAPLIYO(1 SAAT LİK Bİ KAYIT KAÇ MB MESELA)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.