Şimdi Ara

Doya doya hediye kazan, kazandıklarını harca (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Güle güle kullan o zaman :) , turkcell bence de güzel :) kaliteli iletişim sonuçta :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: piri.reis

quote:

Orjinalden alıntı: s.volkan

piri gece nası yapıon bu işi

Uyanıyorum deme

dedim bile.

vodafone cep aran ile turkcell hatlarımı gündüz arıyorum.

aveadan yapacağım aramaları ise fabrikada gececi olarak çalıştığımda yapıyorum.
    3 lü priz aldım bir tane.
    takıyorum şarjları, telefonları.
    sabaha kadar full time.

ya hocam 1 hafta beraber kalsak bir yerde otelde felan bu işleri nasıl organize ediyorsun bir görüp öğrensem senden

• quote:

Orjinalden alıntı: izmirdenbirisi

Geçtiğimiz hafta cuma günü katıldığım günün fırsatı kampanyasından hediye aldığım 14.000 heryöne kontörü canımın istediği gibi kullanıyorum. 5.000 kontörüm kalmış. Hiçbir şekilde problem yok, ne hattım kısıtlandı ne kontörlerim silindi. Doya doya konuşuyorum.
    Cihaz kampanyasından kazandığım 1000 dakikamı saatlerce konuşarak harcıyorum 200 dakikam kalmış, yine hiçbir sorun yok, doya doya.
    Tonlakazandan her ay 200 dakika kazanıyorum. Yeterli çağrı alamayan hatlarım olduğunda, bedavalı hatlarımdan çağrı alıp kontörümü dolduruyorum. Hiç kimse birşey demiyor. Doya doya kullanıyorum hediye dakikalarımı.
    Hiç kimse hiçbir şekilde karışmıyor. Herşey doya doya.
    Ekleme: Heray 600 dakika heryöne, şebekeiçi 360 dakika tamamen bedava görüşmelerimide alıyorum faturalı hatlarıma, doya doya hem de.

Gelgelelim başka bir operatörde, arandıkça kazandırdığını iddia eden operatörde "aranıyorum kazanıyorum" sanıyorum. Ama bir dakika durun hayır hayır kazanamıyorum. Çok çağrı alıyorum diye kazanamamazmışım, olamazmış böyle birşey. Kardeşim istediğim gibi kazanırım diyorum, hayır kazanamazsın, bu kadar çok kazanman işimize gelmiyor, ondan tıkadık seni kazanamazsın artık diyor.

Varmı bildiğin doya doya hediye kazanabileceğin, doya doya konuşabileceğin bir operatör?
    Benim var bildiğim böyle bir operatör: TURKCELL

SENİ SEVİYORUM TURKCELL

Ohh be

Kullanmasını bilene en uygun ve dürüst operatör Turkcell. Ama tarifelerden bi haberseniz, kampanyalarla ilgilenmiyorsanız (mesela bu bölümle tanışmadan önce ben) tabii ki en pahalı operatör Turkcell. Tek görüşmede 250 kontör harcadığımı bilirim, o görüşme sonlandıktan sonrada Turkcell'den hattıma 1-2 mesaj gelmişti. Beni daha hesaplı konuşabileceğim tarife ve kampanyalara yönlendirici türden mesajlar. Açıkçası şaşırmıştım Turkcell daha az kazanmak için bana mesaj gönderiyor ama güvenimi kazanıyordu.

SENİ SEVİYORUM TURKCELL

• quote:

İyide gerçek yüzümüz neymiş söylede bilelim yada gel yanımızda gör gerçek yüzümüzü..

Babam toptan kontör satıcısu. Kendi çapımıza göre ayda 1,5- 2 trilyonluk kontör satışı yapıyoruz. Kimine göre çok kimine göre az ancak normal sayılan bir rakam bunlar..Benim 50 kontöre felan ihtiyacım yok emin ol...

Ancak şunuda söyleyeyim

Temmuz 2008 den itibaren sürekli aran kazanlardan kontör kazanması için arayan birisiyim. Vodafone 150 lik paketim bir türlü bitmediği için ayın 20 sinde arkadaşlarımın sık sık avea hattını arıyorum onlar kazansın diye. Bir nevi haksız kontör kazandırıyorum aslında insanlara. Bazende kendimi arıyorum ihtiyacım olduğunda. Bende kazanıyorum bu durumda..

Ancak bu işi hiç ticari bir hırsa büründürmedim.Ticari kontör kazananlarada birşey demiyorum.Buna neden olanlar operatörler..

Bir gün Avea beni arayıpta 50 kontörünü bu yüzden vermiyorum derse tek bişeyde demem adam haklı..

Uzun lafın kısası sözümün tamamen arkadasındayım..

"Yasa dışı kontör kazanamı alıyorsan engelleyebiliyorsa ne mutlu o operatöre, işini iyi takip ediyormuş.. "

'' Kendi çapımıza göre ayda 1,5- 2 trilyonluk kontör satışı yapıyoruz. ''

paraları napıyonuz

vodafondan daha fazla kazanıyonuz herelde

• Gülmüşsün ama kontör satıcılğı yapsaydın anlardın..

180 milyona aldığınız 10 tane kontörden 1 lira kar ediliyor..Düşün işte...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi s.volkan -- 17 Mart 2009; 18:07:35 >
  • quote:

Gülmüşsün ama kontör satıcılğı yapsaydın anlardın..

180 milyona aldığınız 10 tane kontörden 1 lira kar ediliyor..Düşün işte...

kesin öyledir. biraz devlete borç verin
  • TURKCELL 100 17,25 e alıyoruz, 17,35 e stıyoruz....

Parekende satış günlük masrafını kurtarır sadece

Büyük karlar olsa herkes kontör işe ile uğraşır hatta varsa imkanın uğraş..

Bakkallara indikçe bu rakam 17,65 e kadar çıkar..

İşte bir kontörde 0,4kazanırsam o zaman devlete borç veririm
  • s.volkan
    tdm misin?
    tdm fiyatından satıyorsun da
  • 17,45 ten alıyorum
  • 17.5 ten alıyordum bu da mardıne kadar kargo parası olsa gerek
  • Yürü İzmir kim tutar seni

Piri başkan devam

volkan çarka çomak sokmaya çalışma

3 operatörde durumun farkında. 3 de işine geldiğince davranıyor. Kendince var demek ki planları. 3 de sütten çıkmış ak kaşık değil. Turkcell bu işten memnunsa bize kontör tırtıklamak düşer

• hehehe :)) hepiniz çok iyisiniz ya :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: muhalif46

s.volkan
    tdm misin?
    tdm fiyatından satıyorsun da

Yo değilim..

Ancak 20 bin liralık kontör isteyen adama 17,45 dersen senden almazki :)

0,1 yeter
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.