Şimdi Ara

Draven yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar son zamanlarda dravene merak sardım. Ve sanırım ilk 6300 lük champ olucak :D(eziq deilim para biriktiremiyorum). Bildiğiniz ADC build varmi hafif tank ama. Bide taktik verirseniz sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Attack speed Bot / IE / BT / PD / LW / GA veya QSS + Q ya bas ve sağ tıkla.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bildiğiniz adc build ? Hafif tank ? Adc buildler standarttır ezreal corki dışında ya da diğerlerinde item sıralaması değişebilir,lane de iyiysen inf değilsen bt sonra pd sonra bc ya da lw ve ga gibi. Q alışman için botlarla maç yap önce Q fulle sonra W sonra ulti(R) sonra E. 21-9-0 rune ad ya da full crit olabilir. Early de cs kaçırma elinden geldiğince harrasla.Long sword 2 pot başla.
  • Draven değilde varus,vayne,graves, ez bunlara bak derim pek takım içinde yardımı olmayan bir arkadaş bir varus bir vayne değil bence
  • Savaş çizmesi
    Kanasusamış
    Hayalet danscısı
    Ebedi kılıç

(İngilizcelesini unuttum kanasusamışın o yüzden hepsini Türkçe yazdım)

• Draven alma derim daha iyi ADC ler var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SouthOfHeaven

Draven alma derim daha iyi ADC ler var.

Draven ile o ADC lerle dalga geçiyorum :(

• quote:

Orijinalden alıntı: SouthOfHeaven

Draven alma derim daha iyi ADC ler var.

Daha iyi değil de daha kullanışlı diyelim ama draven oynamak zevk meselesidir
  • AD Carry dediğinde aklıma Vayne ve Ezreal geliyor.
    Corki de olabilir ama pek benim stilim değil.
  • Q skiline alışman lazım. Q'yu verimli kullanamazsan feeder'a kadar yolun var. Ben ilk aldığım gün acayip zorlanmıştım refund etmeyi bile düşündüm ilk günden, ama alışınca gayet zevkli geldi. En azından bi uğraş var, biraz beceri istiyor. Diger champlar gibi sağ click+skil basitliğinde değil en azından.
  • Ultisi rakibe çarpar çarpmaz geri geliyor.Ama zevk meselesi gösteriş istiyorsan tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SouthOfHeaven -- 21 Aralık 2012; 14:56:03 >
  • Ezbere build yapma. Adc deyince benim aklıma ezreal corki graves vayne geliyor benim de
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.