Şimdi Ara

Dreamweaver Ders Anlatımı : Kardeşlerime Nazaran... (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dosstum ellerine yuregine bileklerine parmak uclarına gozlerıne vs.saglık gerceten uzun zamandır böle seylere hasret kalmıstık saol varol dostum ....
  • Sürekli Aynı Sorun İçin Açılan Konular ve Flood lar Bıktırmıştı Bizi bence ....

quote:

Orjinalden alıntı: PaRaZ!T

dosstum ellerine yuregine bileklerine parmak uclarına gozlerıne vs.saglık gerceten uzun zamandır böle seylere hasret kalmıstık saol varol dostum ....
  • tşk bende bu işe yeni başladım bu dremweaver de ii olcak bu iş gerçekten çok saol ... devamını bekleriz...
  • quote:

Orjinalden alıntı: PaRaZ!T

dosstum ellerine yuregine bileklerine parmak uclarına gozlerıne vs.saglık gerceten uzun zamandır böle seylere hasret kalmıstık saol varol dostum ....

Sende saol dostum ne demek...

quote:

tşk bende bu işe yeni başladım bu dremweaver de ii olcak bu iş gerçekten çok saol ... devamını bekleriz...
    Zamanım olduça paylaşım yaparım dostum...

quote:

Sağol artık Dreameaver kullanmak isteyenlerin için yararlı bir küçük bir kaynak

Caner bu bilgiler küçük değil başlangıç bilgileridir dostum...Bunları bilmeyen bu işi yapamaz...

Paylaşım her yerde sanattır insan paylaştıkça mutlu ediyor kendisini dostlarım...Zamanım olduça herşeyi paylaşıcam..Kalın sağlıcakla...

• arkdasım eger bır bılgın varsa Macromedia Dreamweaver 8 ders olarak verebılırmısın baska konuda ..??
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.