Şimdi Ara

DROGBA-ALVES

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
702
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ARKADAŞLAR GEÇENLERDE ALVES DROGBAYI MAÇTA KİLİTLEYECEK DEMİŞTİM.HERKES

• elektirikler mi gitti?
  • BANA YAV HEHE GİFİ FALAN YOLLAMIŞTI. BUYRUN BUGÜN NOLDU? DEDİĞİM ÇIKMADI MI? SİZ BU DROGBA'YI GÖZÜNÜZDE ÇOK BÜYÜTTÜNÜZ ÇARE FALAN ADAM KENDİNİ GALATASARAY'DAN ÜSTÜN GÖRÜYOR 40 METREDEN VURUYOR.SİZ BUNU HAGI VE ALEX İLE KIYASLIYORSUNUZ İSTEYENLER BLOKLAYABİLİR.ALEX HAGI HER ZAMAN EN BÜYÜK TAKIMDIR DİYEN İNSANLARDI.İSTEYEN YİNE YAV HEHE GIFI KOYSUN.
  • sezer yükselen S kullanıcısına yanıt
    yaninda burak yada umut bir fw daha olsaydı kitleyemezdi .adam 2 stoperle uğraştı birinden kurtulabilse diğeri kademede hemen zaten geriden destek yoktu kanatlar da iyi, çalışmadı.

konu kilitse egemen daha iyi kilitledi drogba egemenin eline vurdu sinirden

şunu gördüm egemen en iyi yerli def.
  • Fazla yükselince bağlantı kopuyo demekki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

elektirikler mi gitti?

• quote:

Orijinalden alıntı: Arresst

elektirikler mi gitti?

GÜLDÜRDÜN :))
  • Adamı 2 kişi tutuyor Drogba ne yapsın? Çift forvet çıksaydık o zaman belli olurdu.
  •  DROGBA-ALVES
  • quote:

Orijinalden alıntı: INTRUDERTR

yaninda burak yada umut bir fw daha olsaydı kitleyemezdi .adam 2 stoperle uğraştı birinden kurtulabilse diğeri kademede hemen zaten geriden destek yoktu kanatlar da iyi, çalışmadı.

konu kilitse egemen daha iyi kilitledi drogba egemenin eline vurdu sinirden

şunu gördüm egemen en iyi yerli def.

SANA GİRDİĞİM MESAJIN LINKINI VEREYİM ORDA EN İYİ TÜRK DEF.EGEMEN YAZIYORDU HATTA.ALVES'DE DROGBA'YI KİLİTLEYECEK DEDİM BANA ÖYLE BİR SALDIRDILAR Kİ ŞİMDİ GÖRÜYORUM O ARKADAŞLAR NERDE?HANİ DROGBA ALVES'E DOLAYACAKTI FALAN?
    TAKIM TUTMUYORUM ALVESSPORLUYUM
  • TheBearGrylls kullanıcısına yanıt
    :)) KAZANDINIZ MAKARA YAPIN SİZ RAHATSINIZ GALATASARAY'LI ARKADAŞLARI BEKLİYORUM KONUYA
  • Adama pozisyon hazırlayamadik ki. Ne olacaktı tek başına ne yapmasını bekliyordun. Ayrıca sen kahin misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • buyuk yazmak yasak bildiğim kadarıyla. caps lock u kapat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Adama pozisyon hazırlayamadik ki. Ne olacaktı tek başına ne yapmasını bekliyordun. Ayrıca sen kahin misin?

Kahinim.Sadece bana karşı yapılan yorumlara cevap niteliğinde açtım konuyu.Drogba bir şey yapamayacak dediğimde yazılanlar çok kırıcıydı o yüzden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezer yükselen

quote:

Orijinalden alıntı: SS10

Adama pozisyon hazırlayamadik ki. Ne olacaktı tek başına ne yapmasını bekliyordun. Ayrıca sen kahin misin?

Kahinim.Sadece bana karşı yapılan yorumlara cevap niteliğinde açtım konuyu.Drogba bir şey yapamayacak dediğimde yazılanlar çok kırıcıydı o yüzden.

Yok benim demek istediğim Drogba'yı bjk maçında da gördük. Takım azıcık pozisyon hazırlasa adama her türlü iş yapardı. Takım kötü, Alves başından ayrilmayinca sonuç böyle oldu

• Süper Kupa maçında da oyundan atılmadan önce nefes aldırmamıştı Drogba'ya. Alves, Drogba kalitesinde olan bir stoperdir. Bu yüzden bu mücadele gayet normal. Fakat Drogba'nın bu egoistliği takıma zarar veriyor. Maçın başında 50 metreden frikiği kaleye vuruyorsun ver Selçuk'a kessin topu. Arkadaşlar arasında bile sevilmez böyle tipler.
  • SS10 kullanıcısına yanıt
    baktin pwşnden geliyorlar kenarlara kaçican ama drogba bu gün formundada degildi doğruya dogru .eski drogba sirtinda 2 kisiyi sirtlar götürürdü.oda bitiyor artik.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.