Şimdi Ara

DrOyun İade Almıyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
922
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

Orijinalden alıntı: SoloTurk3734

quote:

Orijinalden alıntı: hagi10best

Hediyeler steam uzerinden iade edilemiyor. Yani oyunu geri droyun a vermen mumkun degil. Adamlarin bir sucu yok

ben adamlarda suç adamlarda demiyorum ama sistemim oyunu karşılarken benim 11 fps almam normalmi?Ne halt yiycem ben şimdi ?

Droyunu suçlamıyorsan bu başlık ne böyle? Droyun haklı tabi iade almaz. Oyunun kasıyorsa sistemin dandiktir

Hocam kafamı buluyosunuz.Sistemim uyuyo diyorum.Ne içip yazıyosunuz şu yorumları.1020ti a sahip olan adam 23 fps ile oynuyorum diye yorum atmış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sistem özelliklerinin yazdığı yeri ss at

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Major Baxter

bunda ssoguk su ıcmelık- dr oyunluk bısey yok,tamamıyle kendı sucun

kendi suçum?Sistemim tamamen uyarken gidip bir oyun aldım ve sonucunda 11 fps almam benim suçummu?Araştırmadığım şey kalmadı.Napıcam şimdi ben?Suçlu ben miyim?Bari boş konuşma.

Tamam o zman senın pcnın sucu ,dr oyunluk durum yok burda o adam satıcı sayfada 3-5 bılgı verır yada vermeyebılır , konu hakkında bılgısı de olmayabılır sadece key alıp satan bırıyse,dıjıtal dunyada yasıyoruz acıp bakacaksın ıste.

Yada senın bılgısayar sandıgın kadar ıyı degıldır.Suraya artık sıstem ozellıklerını yaz , belkı bılmedıgın gozden kacırdıgın bısey vardır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TearsForFears

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hagi10best

Hediyeler steam uzerinden iade edilemiyor. Yani oyunu geri droyun a vermen mumkun degil. Adamlarin bir sucu yok

ben adamlarda suç adamlarda demiyorum ama sistemim oyunu karşılarken benim 11 fps almam normalmi?Ne halt yiycem ben şimdi ?

Droyunu suçlamıyorsan bu başlık ne böyle? Droyun haklı tabi iade almaz. Oyunun kasıyorsa sistemin dandiktir

Hocam kafamı buluyosunuz.Sistemim uyuyo diyorum.Ne içip yazıyosunuz şu yorumları.1020ti a sahip olan adam 23 fps ile oynuyorum diye yorum atmış.

Gtx 1020 ti? Kardeş sen ya trollsün ya da hiçbir şey bilmeyip millete sallayan tiplerdensin.

• quote:

quote:

quote:

bunda ssoguk su ıcmelık- dr oyunluk bısey yok,tamamıyle kendı sucun

kendi suçum?Sistemim tamamen uyarken gidip bir oyun aldım ve sonucunda 11 fps almam benim suçummu?Araştırmadığım şey kalmadı.Napıcam şimdi ben?Suçlu ben miyim?Bari boş konuşma.

Tamam o zman senın pcnın sucu ,dr oyunluk durum yok burda o adam satıcı sayfada 3-5 bılgı verır yada vermeyebılır , konu hakkında bılgısı de olmayabılır sadece key alıp satan bırıyse,dıjıtal dunyada yasıyoruz acıp bakacaksın ıste.

Yada senın bılgısayar sandıgın kadar ıyı degıldır.Suraya artık sıstem ozellıklerını yaz , belkı bılmedıgın gozden kacırdıgın bısey vardır.

Bak güzel hocam benim sisteöimim tek eksiği gpu.Oda çok az farkla.Ama benden daha kötü sistemlerle bile benden daha fazla fps alan adamlar var.Şimdi gelelim droyuna.Adam benim suraıma konuşma ekranını kapatıyo.Ne olacak ben bilmiyorum dese.

• Beyler uğraşmayın "adam/çocuk" troll, halada çözüm bulmamızı istemiyor, sistemini yazsa çıkacak ortaya durum ama yok efendim sistemi benden kötü olan bile benden iyi fps alıyor diyor.

Be kardeşim yazsana şu sistem özelliklerini, hadi onu geçtim gpu modelini yaz bari.

Bu arada sistemimin tek eksiği gpu demişsin ama oyun için en önemlisi o zaten.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.