Şimdi Ara

Dugun kina video fotograf cekimleri icin kamera

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslarim merhabalar. Temmuz ayi itibariyle ekipmanlarimizi toplayip yasadigim sehirde (fransa Marsilya) eylul ayindan itibaren dugun kina cekimi ayrica yeni dogmus cocuk aile fotografciligi gelin damat fotograf cekimleri vb isleri yapacagimiz bir ise giriyoruz. Cok cok ilgili olmadigimiz duse kalka ogrenecegimizi dusundugum turkiye de bu sektoru bilen calismis arkadaslarimizinda destegiyle basaracagimiza inaniyorum. STV mezunu bu konuda hala sektorunde profesyonel calismaya devam eden bir arkadasimla malzeme taramasi yapiyoruz.
    Simdiye kadar yaptigimiz arastirmalardan piyasada yeni olmanin dezavantajlarini avantajada cevirmek maksatiyla iyi makinalarla yola cikalim istiyoruz
    Video kamera olarak panasonic ag-dvx200 e karar verdik bir tane bundan bir tane yeni nesil ux180 dusunuyoruz. Fotograf makinasi olarak mark4 u dusunuyoruz.
    Sizden ricam tercihlerimiz nasil? Yorumlamaniz. Hic parali insanlar degiliz borc harc giriyoruz bakalim. Bizim gozden kacirdigimiz sixin gereksiz gordugunuz yada farkli bir makina onerecek arkadaslarin yorumuna ihtiyacim var. Tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Cok cok ilgili olmadigimiz duse kalka ogrenecegimizi dusundugum

kimsenin sana ,harcadığını geri kazandıracak kadar forum sütünden bedavaya yardım edeceğini sanmam.benim düğünümü çeken fotoğrafçı amatör bile değildi.bigisayarla bile fecebook kadar ilişiği yoktu.ama her tarafı parsellemiş.düğün videosunu bile tam alamadım.bi fotorafçılık sitesinde okudum hobi oalrak foto çeken adam ,düğün fotocusundan daha iyi çekmiş tartışma çıkmış fotocu ile.bence bilmediğiniz bi işe çok miktarda para döküp girmeyin.kameraların özellikleri baya iyi.ancak lenslerden bahsetmemişsin.geniş açılı lens almanı öneririm.tabi bu lenslerde neredeyse bi foto makinası kadar para tutacak.u işe girşemden önce biraz bilgi toplayın,fotoğrafçılıkta kompozisyon vb konularında kendinizi geliştirin,photoshop premiere gibi programlarda,korsan kullanım iş yeri için tehlikeli olur, beceri kazanın.pahalı makinalar size güzel bi çekim vermeyecek yine amatör olduğu belli olacaktır.yiende basit kameralarla yola çıkmayın.gerekirse stok fotoalrı taklit edin,kaç kişi oralardaki fotoları inceleyip bakacakk ki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi montevo -- 5 Mayıs 2017; 16:50:21 >

• montevo kullanıcısına yanıt
    Aynen dediginiz gibi yapiyoruz. Objektifleri 24-70 70-200 dusunuyoruz simdilik aynende dediginiz gibi neredeyse makina fiyatina geliyor. Ben bulundugumuz bolgede bu isi yapanlarla rekabet edebilmemizin birinci kuralinin yeni teknoloji kullanmak oldugunu dusunuyorum. Dediklerinizin coguna katiliyorum helede burada cekim yapanlarin photoshop nedirden dahi haberdar olmadiklari dusunuldugunde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.