Şimdi Ara

Durup dururken BANNED (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: Turkhes

Türk GM hangi serverda ?
    3200 cash eventta Türkçe yazıyor diye GM Türk mü oluyor gelen tiket cevaplarını verenler bile Türk değil daha yeni almayı düşünüyorlar CSR ye Türk çalışan

kardes googleden guncel bu sirketin yaptiklari roportajlari ve grup toplantilarini arat
    yurt disinda yasayan turk gmleri halen mevcut.
    ve buna ekleme yapacaklarini soyluyorlar
    yani kafadan uydurup gelip burda soylemiyorum
    zaten 2 sene once bile turk gmler mevcuttu.
  • quote:

Türk GM hangi serverda ?
    3200 cash eventta Türkçe yazıyor diye GM Türk mü oluyor gelen tiket cevaplarını verenler bile Türk değil daha yeni almayı düşünüyorlar CSR ye Türk çalışan

Türk GM var, Ronarkt'a bizzat gördüm notice geçtiğini. Kral ile konuştular.
    Ek: Şimdi bana çeviri falan demeyin translate Türkçesiyle normal Türkçeyi ayırabilirim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ivoorzwart

premium olan charın ban yeme ihtimali düşük falan değil arkadaşım.

Premium sahibi olupta ban yiyorsanız vede açtıramıyorsanız ne diyim ayakta alkışlarım
    komik hakikaten ama zoru başarıyorsunuz helal olsun

evet 28 gün platinum premium sahibi iken, lufersonun muhtelif bir yerinde otururken ban yedim.

ticket atmam üzerine ticket atmam engellendi.(diye hatırlıyorum.)

zaten mantıken yanlış bir düşünce.gm gelip koxp kullandığımızı görecek ve, "aa bu premiumlu imiş buna ban atmayayım." mı diyecek?

asıl premium sahibini banlaması lazım ki tekrar char açıp premium alsın.

• Oyunla ilgilenmedikten sonra türk olsa ne olacak , ilgilenecek adam lazım millet 3 günde royal olup server 1. si yaptı clanını npt ile
  • BUnun nedeni Knight dosyasını silip yenisi ile yükleyiniz.Bilmem ne dosyası müdahile ettiği için yanlış anlaşılıyormuş...Bende maradonda pazardayeken hiç hile kullanmamışken 2 gün ban yedim.
  • quote:

Dostum Siteye giriş yap Sağ üstte destek çıkıyor ona tıkla ordan knight online ı seç GF hesabına tıkla knight online daki ordan tiket atabilirsin.
    APR sisteminden kaynaklanmıştır süresiz ban olduğunu zannetmiyorum. Gm savaşında arkadaşım 1 ay ban yedi durduk yere .
    bir sürü sebebi var moradonda light feet basmayın sürekli sw basıp öyle gezin warriorlarda sprint basmasın sürekli.
    Alım satım yaparken sürekli aynı yazıyı yazmayın Hapise gidersiniz 2 günlük oto ban yiyebilirsiniz.
    Fake charınız açılmış olabilir siz farkında olmadan adam milleti dolandırmıştır ceremesini size çektirmiş olabilir.
    Malum hf slotlarında falan bulunduysan es kaza bir ksc de yer aldıysan başın yanmış olabilir.GM artık resimlere bakarak ban atıyor(gerçi onuda yapmıyor NPT kscleri var bir sürü ipleyen yok serverına göre değişiyor vede pre olan charın ban yeme ihtimali çok düşük) oyunda milletin yanında durupta izleyerek tek tek ban atan GM Tek tük 3200 cash event yapıp Quit atıyorlar zaten.
    Cz'de NPT yapan elemanlar kasıtlı olarak pt atıyorlar bazen sen farkında olamıyorsun senide yakmış olabilirler.
    o kadar çok sebep var ki son 1 haftada bulunduğun mekanları gözden geçir olay sıcakken tiket at

ticket attım ss koyayım.

• bende de iki kez olmuştu sanırım kayıt defteri ile alakalı bir şey
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ivoorzwart

premium olan charın ban yeme ihtimali düşük falan değil arkadaşım.

Premium sahibi olupta ban yiyorsanız vede açtıramıyorsanız ne diyim ayakta alkışlarım
    komik hakikaten ama zoru başarıyorsunuz helal olsun

Platinium premiumun ilk çıktığı zamanlarda almıştım, Akara 1 grell slotunda sınırsız ban yemiştim.. Daha ilk günüydü platın içime oturmuştu... Yani dediğinle alakası yok. Kesinlikle açmıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unnecessary

quote:

Orijinalden alıntı: BecHo-minaTor

quote:

daha önce illegal program kullandıysan ondan olmuş olabilir.

Kullanmadım ama su gelismeden sonra exp kasarken kullanma ihtimalim yüksek. Nedense etrafta floodcular, koxperler cirit atarken ben ban yedim.

belkide artık legal oyunculara ban atıyorlar. :D k0xpko oldu zaten legal oyuncuya yer yok

aklımdan geçeni yazmışsın

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shotter
    Banada bir kaç kez olmuştu yapman gereken Windows kayıt defterini komple temizle. İnternet gecmisini temizle. Kaç gün ban yedigine bakmak istiyorsan resmi siteden türkce ticket atabilirsin. Ama 2 gün yemissinsir. Kayıt defterini duzenle. Programın ismini unuttum Google'dan arat bulursun.

bu tür şeyler yüzündende olabiliyor. zaten Ko oynıcaksaın bir PC ayarlıcan kendine o pcden sadece ko oynıcan labtob vsden msn face internetnete giricen başka yolu yok. pcde sadece ko olucak :) hem soyulmamak hemde ban yememek için.

İşte benim bilgisayarımı anlattın :) Soyulmayalım diye pc ye orjinal işletim sistemi kurdum. google bile girmiyorum ondan sadece ko xD

• quote:

Orijinalden alıntı: thebozo

valla pazarda benim en çekindiğim olay şu flot yapan carlara yakın durmamaktır. Gm nin eli seker banı bana atar diye bir batıl inancım var

• quote:

Orijinalden alıntı: Praskooo

quote:

Orijinalden alıntı: thebozo

valla pazarda benim en çekindiğim olay şu flot yapan carlara yakın durmamaktır. Gm nin eli seker banı bana atar diye bir batıl inancım var

şaka gibi ama gerçek, yanımdakiler deli gibi flood yaparken ben elle ctrl+v yapıyordum ve ban yedim.

• Oyuna girmeden önce arkaplanda gereksiz program varsa onları kapat kalitesiz firmaların programları açık olunca da banlayabiliyor anti virüs açık olsun bi virüs taraması yap tarayıcı olarak firefox kullan.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.