Şimdi Ara

dvd rom dvd okumuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.221
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler benim dvd rom cdleri okuyor yazıyor ama dvdleri taktığımda görmüyor bile
    geçen sene çalışıyordu görüyordu cdleri şimdi görüyor yazıyor dvd leri nasıl düzeltçem
    aygıt yöneticisindede görüyor ama dvd takınca görmüyor lütfen yardım beyler
    LITE-ON COMBO SOHC-5236V YAZIYOR DOGRUSU BUMU ACEBAhttps://store.donanimhaber.com/b9/67/b1/b967b12f3adc047cc338b827a0d150e9.JPG dvd rom dvd okumuyor
     dvd rom dvd okumuyor

• Başka makinaya takıp deneyin, olmazsa ölmüştür.
  • Dvd -R olanları okumayan türden olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer eski bir paraçysa okumayabilir çözüm olarak değiştirceksin başka bir çözüm oldugunu sanmıyorum
  • Lazerini temizlemeyi dene.
  • mckrhn lazerinde olsa cd leride okumaz sanırım ama yinede denicem
    burty123 öle olsa cdleride okumamalı ama :S
    cabriolet1981 bu sene oldu geçen sene okuyordu öle cok fazla kullanmıyorum zaten arada oyun yuklerken lazım oluyor

PostMortem pcden kaynaklanan bi ayarda oldugunu düşünüyorum ben ya bı ayarı felan vardır belkı baska pc takma olanagım yok mlsf :(
  • bu tip cihazlar hemen bozuluyor kullanmasanız sistemde takılı olduğu için genede bozulabilir...3 kere dvd rom aldım 3 de haşat.. en son lg aldım 6 aydır calışıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sessizlerin_umudu -- 10 Mayıs 2013; 19:27:27 >
  • dostum kesin tedavisi LITE-ON COMBO SOHC-5236V FW diye arattırıp fw sini güncelle zaten çok basit sadece çalıştırcan ve 20 saniye beklicen een son sürümü yüklencek eğer gene soruun çözülmesse yapıcak bişi yok malesef
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.