Şimdi Ara

e180-5.20i-volvo xc60 d4 181 hp-x3 2.0si 170 hp-a6 2.0tdi-a5 2.0tdi-e250cgi sizce hangisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben olsam listeyi a5 ve e250 olarak 2 ye düşürürdüm ..
  • A5
  • akifsari A kullanıcısına yanıt
    Hayir kardeş. O paraya bu arabalar ediyor ondan dolayi yazdim. E250 en guzel secenek gibi ama oda eski kasa olmasi hasebiyle çekiniyorum. Yeni kasalar 200 civari. Bide bu 1.8lt yeniler 2.0lt. A5-A6 kullanicisi varmi??? Ses izolasyonu konusunda bilgi verebilecek ???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3 aracın da içinde çekilen görüntüler de açık şekilde a6 çok ses alıyor . ( 1.50 -3.50-5.08 )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BO62 -- 6 Ocak 2015; 12:15:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

listede ağırlıklı sedan araçlar var

volvo xc60 ve x3 çeşit olsun diye mi yazdınız?

bence alınacak tek araç var o da volvo s60 r-design d4 181 hp 8 ileri 400Nm

ben de bu aracı demek için girmiştim. yaş olarak yakın yaşlardayız hocam. a6yı 520yı ve e serisini az çok kullanmış birisi olarak, hiç birisi parasının aracı değil diyebilirim. açıkçası özellikle a6 nın yan kaplamalarının vs. ilk yıldan deforme olmaya başlaması dahi çok garibime gitmişti.

bu ülkede ne yazık ki söylediğiniz paralar isteniyor bu araçlara. ama insan vermeye acıyor. mesleğiniz diş hekimi ise sanırım şu laf size daha uygun olacaktır, o parayı kazanmak için milletin o kadar ağız kokusunu çekiyorsunuz. ederinin iki katı paraya satılan o araçlara bu paraları vermeyin.

s60 nispeten verdiğiniz parayı daha fazla hak eden bir araç.

• S60 iyi hoş ama satarken 2.0 dizel problem olmazmi ? Millet bunun 1.6 dizeline biniyor. 4 senede 5 tane araba degistirdim, yani satarkende vursun ama öldürmesin isterim :)

• E250

• Evoque

• Jaguar xf varmiş gerçi ama hizli araba degistiren birind gitmez sanirim

• quote:

Orijinalden alıntı: samwise42

Jaguar xf varmiş gerçi ama hizli araba degistiren birind gitmez sanirim

Jaguari seyirlik degil omurluk olsun diye alirsiniz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankaradaki 5.20 yi bakın derim 9 binde ve 160 bin lira...165 bin lira olan 5.20 ise içi daha güzel o ayrı mesele ama birisi 2014 birisi 2013...
  • Eyvallah kardeş. Şuan bende de en agir basan 5.20i. Hem yeni hem düşük vergi. Hem eski 5.20d ile ayni 0-100 degerine sahip, hem içlerinde en sessiz sedasizi o. Tek skinti yakit. Oda 9 litre civari yakarsa başim ustune

• Hocam bence mercedes alın 35 yaş ve üzeri kişiler için şahsen ben mercedes öneririm konforu diğerlerine göre daha iyi yaşınıza bakarak bunu önerdim lakin sizin arabadan beklentiniz nedir onu bilmiyorum ama ben e250 alırdım şahsen

• A5 5.20i xc60. Ücünden birini alacagim. A5 grisi çildirtacak kadar güzel. 5.20i kullanmasi ve konforu çok hoş. Xc60 yakiti guzel ve yakişikli suv. Ne yapsam ???

• E, 5, A6 30 yaşın arabası değil. A5'in de yuzu eskidi. İkinci el E250 Coupe bakardım ben bütçem dahilindeyse.

• quote:

Orijinalden alıntı: GooodJob

E, 5, A6 30 yaşın arabası değil. A5'in de yuzu eskidi. İkinci el E250 Coupe bakardım ben bütçem dahilindeyse.

Coupe alamiyorum cocugum var. Arkaya cocuk koltugu bagliyorum. Aslinda 4.20d gra coupede mis ama pahali

• samwise42 kullanıcısına yanıt
    A5 en mantıklısı en serisi
  • samwise42 kullanıcısına yanıt
    0-100 den ibaret değil performans ara hızlanma yüksek vites düşük hız ara hızlanmalarda çok fark eder eski 520d Çok daha iyi hızlanır 1.6 170 250 yeni kasadan.
  • Hocam yukardaki ilanlarda ilk paylastiginiz modern line olan bmw ye bittim dogrusu. Inanilmaz guzel gorunuyor ve ahsap kaplamasi cok guzel konsoldaki. Arabalardan cok anlamam genel olarak ama cocugunuz varsa volvo jip ideal olur gibi geldi sonucta en guvenlisi o. Ama satarken sikintisi olur buyuk ihtimalle bmw kadar piyasasi yok.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.