Şimdi Ara

E43 deki hesabımı devredicem

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
848
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şu anda 1073 puandayım ama bi yanlışlık dolayısıyla 1000 puanım kesildi operatörle konuştum ilk güncellemede o 1000 puanın ekleneceğini söyledi 1 ana gezegen 2 sömürgem var

ayrıca iyi bi ittifakta yeriniz hazır
    hesabın devri bitmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pxemr -- 8 Şubat 2008; 20:25:14 >

• oGame'de puan kesilme felan olmaz. sadece ceza durumu var.
    neyse odur. 73 puanda sıkılmış olabilirsin böyle söyleyebilirsin, yalan atmaya gerek yok zaten :)
    sıfırdan başlamak istemeyen arkadaşlar hesapla ilgilenirler mutlak :)
  • arkadaşım ceza feln alacak bi durumum yok doğru konuş evrende biçok kişinin punında bozulmalar oluyo bilip bilmeden atlama

ayrıca kesilmelerle 1073 kesilmeler olmasaydı puanım 2000 i geçecekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pxemr -- 8 Şubat 2008; 13:15:29 >
  • arkadaşım bende evren43 deyim hangi operatör böyle birşey yapar? böyle birşey olsa puanlarda oynama felan herkeste bi değişme olur. benim niye kesilmiyor da sana özel bi kesinti oluyor? kişiye göre özel kesintilere mi maruzsun? yalan atmanın ne manası var? boyunmu uzuyor yalan atınca. puanlarda oynama olsa duyuru yapılır. bişey olur kesinlikle puanlarda oynama vurulursan olur puanın düşer bu kadar basit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tamerim -- 8 Şubat 2008; 14:13:17 >
  • yalan malan atmıyorum anlamıyo musun benim ağzımı bozdurma burda

al operatörden gelen mesaj burda

quote:

Selamlar.. Degerli oyuncumuz, puanlamalarda dediginiz gibi sorunlar yasanmaktadir. Ancak bu giden puanlarinizin tamemen silindigi anlamina gelmemektedir. Puanlariniz sonraki guncellemelerde duzelecektir. Saygi ve Sevgilerimle..

kendini bişe sanma koordinatlarını verir misin bi görüşelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pxemr -- 8 Şubat 2008; 14:32:26 >
  • Sana koordinat felan niye vereyim ben onu anlamadım?
    ayrıca böyle yazıları yazınca operatörmü yazmış oluyor sen yazamazmısın bu yazıyı?
    kendimi bişey felan sanmıyorum doğruları söylüyorum.
    ağzını bozarsan cevabınıda alırsın saçma saçma konuşmaya devam etme. sana izah ettik.
  • checgirge arkadaş doğru söylüyor bir keresinde bendede kesilme oldu diğer ittifaktaki bazı arkadaşlarımdada ve ceza almamıştık.bence bu ogamei güncelledikleri için.

SAYGILARLA
    IDarkI
    E1
  • bnde de kesilme oldu o kdr kişi içinde sna denk gelmemiş olabilir hem adamın sana yalan borcumu var op tmm düzelcek dediyse sn karışamazsın adamın hesabını ondan ii mi bilcen bu arada

puanı kesilen dostum acaba bnde mail atsam bişiler yaparlar mı 200 küsür puanım gitmişti de bnm de
  • bi tek bende olmuyomuş demek ki

hesabın devri bitmiştir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pxemr -- 8 Şubat 2008; 20:25:03 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.