Şimdi Ara

E6600 e uygun bir ekran kartı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.027
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: gariban___

gts 250 + psu alsam darboğaz yapar mı ???
    palit gts 250 green i bi tanıdığımdan 150 tl alabilme ihtimalim var da...

Monitörün kaç inç, max. çözünürlüğün ne ?
  • 19" 1440*900
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denizler İmparatoru

Maximum card var bizde

Vatan'da 5 TL fark ediyor Maximum kart ile 6 Taksit, 248 TL yapıyor bence en uygunu burası kardeşim buradan alabilirsin.

Çoğu firmada fiyat baya artıyor burası iyi bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gariban___

19" 1440*900

150 TL'ye GTS250 Green uygun, o çözünürlüğe de yeterli gelir, psu'da sorun çıkarmaz gibi geliyor, daha önce kullanmadım Frsiby malesef, ama alacağın kişiden opsiyonlu almanı tavsiye ederim, GT240'ta kötü kart değildir iyi performans verir bunu da araştır bence.

İşlemciye o.c yapman ancak senin ne kadar fps istediğine göre değişir 1.8GHZ @ 2.5ghz'e taşırsan çok iyi olur haliyle.
  • darboğaz yapmayan bi işlemcinin ghz si arttırıldığı zaman fps ye katkısı olur mu yoksa sadece darboğaz yaptığı zaman mı arttırınca ghz farkı fps yi etkiler???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gariban___ -- 1 Temmuz 2010; 20:40:19 >
  • Kesin birşey söylenemez o konu hakkında, bazı programlarda hiç katkısı olmaz eğer işlemciye abanmayan programsa. Bazısında da uçar FPS işlemci ağırlıkta çalışan programsa...
  • işlemciye ağırlık vererek çalışan oyunlar var mı . mantıken böle bol hareketli nesnelerle dolu oyunlarda olur heralde ama age of tipi yada gta falanda olur mu o dediğiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gariban___ -- 1 Temmuz 2010; 21:45:51 >
  • Siparişi verdim heyecanla bekliyorum.HD 5750 ile çağ atlayacaz resmen :D İnşallah sistemle uyumsuzluk olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Denizler İmparatoru

Siparişi verdim heyecanla bekliyorum.HD 5750 ile çağ atlayacaz resmen :D İnşallah sistemle uyumsuzluk olmaz

hayırlı olsun
  • hayırlı olsun kardeşim
  • Abimin bilgisayarınını ekran kartı yanması sonucunda ekran kartı perte çıkmıştır max.70 tl ekran kartı arıyoruz biz birtane seçtik bir yardımcı olursanız ve alınmalı alınmamalı bu fiyata ne alınmalı aklıma takılan
    64 bit olması benim bilsayarın bile 128 bit nedir bu bit olayı ???????????

http://www.exa.com.tr/zotac/ekran_kartlari_kategorisinde/zotac_8400gs-334-5075.html

• quote:

Orijinalden alıntı: jbl_gto

Abimin bilgisayarınını ekran kartı yanması sonucunda ekran kartı perte çıkmıştır max.70 tl ekran kartı arıyoruz biz birtane seçtik bir yardımcı olursanız ve alınmalı alınmamalı bu fiyata ne alınmalı aklıma takılan
    64 bit olması benim bilsayarın bile 128 bit nedir bu bit olayı ???????????

http://www.exa.com.tr/zotac/ekran_kartlari_kategorisinde/zotac_8400gs-334-5075.html

berbat bi kart 2.el kartlara bakın

• MAX.100TL EKRAN KARTI TAVSİYESİ ACİLL EKRAN KARTI SIFIR ALINACAK EN UCUZU ALINCA BÖYLE OLUYORMUŞ DEMEKİ BAŞKALARIN FİKRİYDİ ARKDAŞLARA DUYRULUR
  • Ekran kartı geçte olsa geldi.Ben normal HD 5750 bekliyodum. Formula geldi çok sevindim.Tek slotluk yer kaplıyo arkasında 3 tür girişten de var
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.