Şimdi Ara

Easy Game FTW (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.246
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • evt ii oynayan bi warri göz acıp kapayıncaya kadar kesio frostu bugun adamın teki bana 2500 3000 sonrada 6000 caktı hala gözümün önünde o damageler ama unun dısındaki locklar,palalar ve balance druidler dısında rahatlıkla kesiorum o ayrı....bu arada unuttugunuz biseyde balance druid adamlar moon firela 1 k +400 er dot layıp 1.5 secte 3 k spamlaya biliolar+ heal ve travel form ve prowlda cabası
  • Paladin Easy Pve FTW!!

flash of light rocks!!!!
  • ice mage tabiki sağlam olcak adamların firmasının ismi Blizzard her yaptıkları bütün oyunlarda Frost büyüleri insanlıgı gıcık etmketan başka hiç bi işe yaramaz. ve imbadır

ee lockta imba olmak zorunda çünükü dünyada pek fazla oyun yoktur ki lock tabirini uygulasın adam rekalm yapmak için abanıyo gitsin

edit : ek oalrak söylemek istedim..
    hem sonra sen hangi akla mantıga dayanarak 6sn casting süresi olan bir spell e trinket veriosunda instant attırıyosun admalar 2 fire mage giriyor arenaya 2 instant pyro atıyolar 1 kişi direk disconnect areandan ztn ee daha ne ? spell reflect mi yapıcam ? ver o zmn banada instance 100 rage veren trinket reflect yapayım adamlara pyroyu geri göndereyimde görsünler bi yerleri başka açılardan

sonra adamlar yok ice bilmem ne, ice cart , ice curt kullanıyo bende recklesnes kullanmak istiyorum niye kullanamıyorum ? açayım recklesnesı da adam görsün bakalım arena kaç bucak... ztn bu sebeplerden dolayı bıraktım arena yapmayı ugraşmıyorum geyik olsun da puan geşlsin diye her hafta sadec e 10 kez girip kaybeidp puan alıyorum ztn başka şeyede gerek yok.. adamlar ne b.k varsa kullanıyor biz bi tek deatwish açıyoruz açtır bana Recklesnes bak neler oluyo arenada katliam çıkartırım valla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 00FF00 -- 3 Ekim 2007; 7:38:23 >

• Dediğin hiç bir şeye katılamıyorum, bana kalırsa biraz daha oyun oynamaya kas forumda bunları tartışmak oyunculuk kabiliyetini artırmıyor. Ben binlerce kez farklı classların farklı talentlerin birbirlerini kesişini izledim.

Yurdum saf insanı hala inatla önemli olanın oyunculuk olduğunu anlayamıyor. o dediğin kimsenin yenemeyeceği frost mageyi gönder bakalım eline kaç saniyede veriyorum(iyi oyuncuysa ne ala benide yıkar bir başkasınıda). Çözemediğiniz olay bükemediğin eli öpmek ne demek onu bilmiyorsunuz.

Bu post en az Nerf lock gibi bir club kurmuştu DH ciler onun kadar saçma bir konu olmuş. Forum okumaktan frost mageye ve warlock lara gelen nerflerden bile haberiniz yok.. özellikle feari alınmış lock eli kolu bağlanmış lock gibidir ama size göre değişen bişey yok.

Aryıca konu başlığı "EASY GAME FTW" aç bir frost mage veya warlock easy mod kes biç arenada adamları(nasıl olacaksa?) easy modda yayınla videonuda gözlerimiz şenlensin. bakalım benmi başka bir oyun oynuyormuşum.

Bu arada classın nedir? ve talentin nedir?(pvp de )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi moffaka -- 3 Ekim 2007; 16:43:15 >

• quote:

Orjinalden alıntı: shenby

Ben bu işin içinden çıkamıyorum arkadaşlar. Yani aklım mantıgım almıyor böyle bir şeyi. Çaresizim lütfen yardım..

Soru ise şu : Rakibini easy methodla alaşağı etmek ne kadar zevk verir?

ŞAKA 1 !

Örnek olarak İce Mage ! Vuramaz kii vuramaz kii

Bu talent buildine sahip oyuncular ne zevk alıyor? Yani demek istediğim bi maçta karşındaki hangi class olursa olsun Ice mage i kesmesi imkansıza çok yakın. Eğer latency yoksa Ice mage in alamayacagı oyuncu çeşit sayısı 2 yi geçmez.İstediği class istediği talent farketmez. Survival olarak bir ice mage in elindeki skiller ise şunlar ;

Frost nova , Blink , Ice Barrier , Mana Shield , Ice block , Sheep , Cold Snap + Ice blok , Pet , Counter spell .. Bu kadar survival skill neden bi mage de olsun anlıyor değilim açıkcası. Warlock yada Shadow Priest zor da olursa bu class ı alabilir. Bi kere adam combattayken instant olarak pet çıkarıyor ve bu pet 600 600 vuruyor. Eğer pet inlife ken ice block kullansan ve sırf gıcıklıgına beklesen..3-4k damage yapar. Şu an çok çok saglam bi kararkterin %25 i normal bi karakterin %40 ı ezik bi karakterin %60 HP sini direkt olarak alıyosun.. Melee classları konusmaya gerek yok zaten.. Ice mage i kesebilecek hiç bir melee class yoktur.Gerçekten gözle görülür bi gear farkı olması lazım ki yine de sanmıyorum.. :)

Herhangi bir Ice mage e sesleniyorum.. FIRE MAGE OLDA GEL BAKALIM GORELIM PRO GAMERLIGINI !!!

Tüm bunları yaptıktan sonra "Oyuncuyum diye ortalıkta gezerler" sen de merciless ine bakarak iç çekersin.. Evet bu blizzardın biz nooblara yaptıgı bir şaka sadece..

Başka bir örnek olaraksa affly lock ! Feel my DOTs

Aman tanrım ne güçlüler... Bu class seni DOT MANYAĞI yaparken sen skill vurmaya çalışıyosun.. Bide macroları var arkadaşların ; 5i bi yerde macrosu. Hediye gibi asarlar boynuna senin. Sen daha skille ilk basışında potansiyel olarak 4-5 k damage i yersin.. Bide petleri var tabi bunların.. Sanki çok ezik bi class ya !! Pet lazım adamlara. E cloth giyiyolar sonuçya.. kodummu oturtuyosun adamlara her halde ! :O Oyundaki en yüksek HP ye sahip class olmasından bahsetmiyorum bile. Bide bu adamlar o kadar savunmasız ki Healthstone kullanırlar ki ben critlemeyen Healthstone görmedim :)
    Arenada da bi moda var şimdi.. bu lanet olası 1dk lık zamanda adam bir peti çıkartıyo onu öldürüp kendine shield atıyo.Sonra diğer peti çıkartıyo. Nası yaa O.o ( Bunu acemi bir lock iş üzerindeyken gözlemlemiştik arenada..) Zaten fear deathcoll bunlardan bahsetmiyorum bile.. Ha aklıma gelmişken.. Blizzard baktı ki lockları bitek ICE MAGE kesebiliyor gitti Counterspell koydu :) Allahım aklıma mukayet ol

Hey! Lock efendiii !! Git bi respec yapta destruction ol ! Gözün kesiyosa tabi..yoksa Blizzin karşısında boynumuz kıldan ince..

Bu yazdıklarımın amacını kimse saptırmasın lütfen.. Bu olay şuna benziyor.. Online olmayan bi oyunda GODMODE yazark hiç ölmeden önüne geleni öldürmek mi daha zevkli yoksa Oyunun hakkını vererek Zamanlamanı , Canını , mananı yani tüm direkt ve dolaylı etkileri stratejine yansıtarak mı oynamak daha iyi ? Ben ikinci yolu seçiyorum hep de o yüzden yazdım bunları..

İnşallah bir gün oyunun yarısı affly lock yarısı Ice mage olurda bakar kalırız !

Sen hangisini seçerdin ki?

Hoşçakalın...

Kardeş Valla Sağlam İçini Dökmüşsün,haklısında Bu oyun Ultimadan Az Cok Alıntılı Bişi Ancak Pvp Yönünden Daglar Kadar Fark Var..Ultimada Aklına Güvenen Pvp Sine Güvenen Alırdı Herkes Eşitti..Ben Şahsen Ultimacıyım Ancak Wow da Bu Pvpnin Bu Kadar Unbalanced Olması Hergün Oyundan Beni Soğutuyo.Benim Realmimde Daha Bi Duelde Frost Ball En fazla 2 Kere Atılmıstır :D Daha Ben Harbi Ice Oyuncusuyum Dien Görmedim Ancak Hakkaten Oynayabilende 1 Kişi Benim Realmim de var..Locklara Glince Eskiden Demon Saglamdı Herkeste Bi Fel Guard Sonra Nerf Yedi,Blizz Tamam Simdi Gidin Baska Talent Oynaın Dedi Gittiler Affli de Dot Düzdüler...bu Seferde Buna Nerf Geldi Blizz Tamam Ulen Gdin Naparsanız Yapın Dedi ,millet Hybrid Talenti kesfetti /godmod Drainlife tan Baska Bişi Yok....Sen Yinede Takma Bunları Fazla Kafana Ben Bİle Shaman Olarak İllallah Dedim Bu Gitgide Sapıtan Pvp Dengesinden Oyuna HWL die Basladım Sinir Hastası Olarak Cıkıcam..Bilmem Sırada hangi Online Oyun Tutulur Ama Umarum Dengesini saglam Tutar Hikayesi Umrumda Deil..

• herkez easy mode ne şanslı, bizim acıların çocuğu hardmode oynuyor:) hayret ya.
  • frost mage in üstünlüğü genel olarak aff lock dan daha güçülüdür
    affi lock 10 üzerindem 8 se
    frost mage 10/10 dur alan etkili büyüleri direk büyüleri ve diğer classları almak açısından
    hunter da 1-1 de fena değil adamla mı petle mi uğraşıcan belli değil özellikle büyücü isen
  • Easy game ftw diyorsunuz ya ne hoş kolaydı ice magele oynamak her classı kesebiliyormuş mage kim dedi onu ya karşına bi disipline pri geldimi hiç adam ice barrier dispel edip üstüne mana burn spamladımı istediğin kadar petin iceblockun olsun massdispel iceblocku kaldırmıyormu biraz yorum yaparken mantıklı yorum yapalım olay oyunculukda bitiyor bencede hem firemage daha kolaydır frost mage e göre oynaması pom pyro makrosunu yaparsın %40 can almak demek adamdan doğru zamanda doğru yerde kullanırsan frost mage melee classlara göre avantajı vardır ama herclassa göre değil bu zaten oyunun doğasında var biri keserken diğeri ölecek
  • frost mage fln anlamıyor SL warlocklar cıplak kesiyolar :)
  • SM/Ruin buildini kullanan ve iHoT a sahip bir affliction lock olarak frost mage, fire mage kadar zorlamıyor, ayrıyeten afflictionu lütfen GodMode yapmayın, affliction dotlarla uzun vadede sağlam damage veren ama bitirici vuruşları olmayan bir class, beni SM/Ruin buildine iten de o ve TuGHaN ın dediği gibi demonology e oranla bayağı az survival bir talenttir affliction.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Batu0792 -- 6 Ekim 2007; 19:54:01 >
  • Sakinleş.:D
  • Valla hocam bu dediğin taraftaysan(yani ice mage ve aff warlock ) git değiştir talenti ,zevk al pvp den .yok eyer diğer taraftaysan zati zevk alıyorsun pvpden :) .bırak kendini oyuncu sandsın ice mage ile aff locklar.
    Gerçi en güzeli oyunu bırakmak :P oyunu bıraktım rahatladım 1000 ms le rogue oynamak çıldırtıyor beni (hele hele backstap kulanan ,eski kafalı bir sealfate rogue isen :P )ama düzelirse lag problemi başlarım tekrar oda ayrı :P dayanamıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: shenby

Herhangi bir Ice mage e sesleniyorum.. FIRE MAGE OLDA GEL BAKALIM GORELIM PRO GAMERLIGINI !!!

frostmage i yende görelim progamerlığını...

naptımı gördün mü?

(blizz forumlarına çok takılıyorum galiba)
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.