Şimdi Ara

EasyCap Capture problemi, Acil Yardım!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
2.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

EasyCap capture cihazım ile ilgili sorun yaşıyorum. alet usb den çalışıyor. Elimdeki wireless camera nın görüntüsünü bu kart ile PC ye aktarıyorum ama nedense siyah beyaz geliyor görüntü. Bazen çok nadir renkli oluyor sonra geri eski haline dönüyr. Driver problemi gibi geliyor ama emin değilim.

Problem muhtemelen bu kart dan kaynaklanıyor. Bunun bilindik bir ayarı veya kolay bir çözümü varmıdır? Şimdiden teşekkürler.

• En azından iyi bir capture kart tavsiye edecek birisi varmı? Ben biraz araştırdım. Avermedia, Dark, Dlink gibi markalar var. En pahalısı avermedia. 140 tl. Fiyatını hak edermi onu da bilmiyorum.

yardımlarınızı bekliyorum. İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Em_tech

Slm Arkadaşlar,

EasyCap capture cihazım ile ilgili sorun yaşıyorum. alet usb den çalışıyor. Elimdeki wireless camera nın görüntüsünü bu kart ile PC ye aktarıyorum ama nedense siyah beyaz geliyor görüntü. Bazen çok nadir renkli oluyor sonra geri eski haline dönüyr. Driver problemi gibi geliyor ama emin değilim.

Problem muhtemelen bu kart dan kaynaklanıyor. Bunun bilindik bir ayarı veya kolay bir çözümü varmıdır? Şimdiden teşekkürler.

em_tech kardeşim aşağıdaki videoyu bir izle istersen

http://www.youtube.com/watch?v=V53-Mg9-tG8

ayrıca youtubeye easycap colar fix vb kelimeler ile arama yaparsan birtakım sonuçlara ulaşabilirsin....

• @kartal,

Bilimum araştırma yaptım ve bu videoyu da izledim. O easycap 60 lar d aişe yarıyor maalesef. Bu kronik bir sorun ve düzelmeyeceğine kanaat getirdim maalesef.

O bakımdan elinde uygun fiyatlı ve çalışan bir usb capture kartı olan varsa öneri bekliyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.