Şimdi Ara

EDANA DA YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar edana ya giriyom e2 ye 10 dakka sonra dc yiyorum ve lag oluyor hep e1 e denyiorum connecting yazıyo non prem dio sonra disconnec verio yardım lutfen

• ARKADAŞ BELE HEP YAPIYO BUNLARI BİRZ SENDE DİNLEN HEM 1 SAAT SONRA DEN DÜZEMİŞ OLUR HEHEHE
  • herkezde aynı sorun var biz neden topic acmıyoruz bu arada yüz başı kaç mesajda olunuyodu yaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: FaNight

arkadaşlar edana ya giriyom e2 ye 10 dakka sonra dc yiyorum ve lag oluyor hep e1 e denyiorum connecting yazıyo non prem dio sonra disconnec verio yardım lutfen

Serverde Logos Acılcağı için çalışmalar yapılıyor bu nedenle Serverlerin genelinde ( hepsinde ) lag mevcutdur. sorun dende ğil. serverde premiums demesine cafe bulamam üye olucaksın :D
    Not belkide senin bilgisayarın yavaş olabilir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: anexdet

quote:

arkadaşlar edana ya giriyom e2 ye 10 dakka sonra dc yiyorum ve lag oluyor hep e1 e denyiorum connecting yazıyo non prem dio sonra disconnec verio yardım lutfen

Serverde Logos Acılcağı için çalışmalar yapılıyor bu nedenle Serverlerin genelinde ( hepsinde ) lag mevcutdur. sorun dende ğil. serverde premiums demesine cafe bulamam üye olucaksın :D

sabah cok iyi girdim ardreama 1k np mi kastım cıktım girdim 2 sn lig lag sonra 4 sn 5 sn sonra DC

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: anexdet

quote:

sabah cok iyi girdim ardreama 1k np mi kastım cıktım girdim 2 sn lig lag sonra 4 sn 5 sn sonra DC

evet yaa ha bire dc yiyom uyuz oldum :D np kasıcam diye np gidiyor elden :D acılsada kurtulsak bu logos mudur nedr server ler rahatlar valla

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.