Şimdi Ara

EDEB-SOSYAL 40 NET SORUSU OLAN?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
2
Favori
690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet arkadaşlar geçen seneden mezunum LYS Edebiyattan 55 net yapmıştım bu sene de 40 net geldi kontrolüme göre Edebiyat,tarih ve coğrafya için soruları olan 12.sınıf arkadaşlara yardımcı olabilirim

• sos-2 çözdün mü hocam
  • dücimanuel D kullanıcısına yanıt
    Zaman kalmadı hocam geçen sene 4 bin sıralama yapmıştım halbuki çözücektim yine lanet matematik izin vermedi
  • wesleyblasted kullanıcısına yanıt
    hocam bu matematik o kadar zaman yedi mi ya ? bu arada sözelciyim hocam ben o sebepten sordum
    Ben matematik açısından sorunluyum zaten ama denemelerde hiç böyle bi şey olmamıştı hiç bi soruyu çıkaramadım nerdeyse ilk çözüşte garip bi sınav oldu yani kolay kolay herkesin başka alan çözebiliceğini zannetmiyorum ben
  • Hocam nasıl çalıştın helal olsun gerçekse
  • Mat netin kaç
    eskiden olsa herkes ayrı ayrı sınavlara giriyordu mfciler, edebiyata ; tmciler, sosyal sınavına ancak bu şekilde olması bence biraz daha zorlayıcı oldu katılıyorum .umarım istediğin yer gelir kardeşim tmden gireceksin sanırım bu arada tarih sınavı kolay bir sınav değildi tebrik ederim 10/10 her baba yiğidin harcı değildi
  • LawLove kullanıcısına yanıt
    Çok iyi bi edebiyatçım vardı önce onun hakkını yemiyim kendi çalışmalarımda da soru çözmedim fazla 2 senede her dersten 2 kitap çözdüm daha çok sürekli açıp okuyarak zorlandığım yerleri yazarak çalıştım ezberlemekle olmaz bu dersler sürekli okuyarak bilgileri hatırlaman lazım bi yerden sonra yerleşiyo bilgiler
  • Tarihi ben de iyi yaptım ama cevabını merak ettiğim için soruyorum. Nereden çalıştın? Ya da fazla ayrıntıya girdin mi?
    inşallah kardeşim senin de olur inşallah, tarihe ilgim olduğu için genel kültürden de biliyorum biraz ama 10 da 10 ben de beklememiştim
  • neinname kullanıcısına yanıt
    kpss kitabından çalıştım kendim önemsiz gördüğüm yerleri çıkarttım sonra da fddnin konu özetli soru bankasından soru çözdüm üstüne arada bi kaç video dinledim youtubedan bi de
    hocam notlarınızı bizimle paylaşır mısınız
  • 16
  • hocam numaranızı mesaj atın whatsapptan yollarım burdan çok zor olur
    Maalesef telefonum yok hocam.Ama isterseniz camscanner uygulamasıyla telefondan taratabilirsiniz 5 dakikada tartıp 10 saniyede pdf haline getirip bu lanet forumda 2 saatte atabilirsiniz.Herkesin görmesini istemiyorsanız özelden de atabilirsiniz.
    Benim de 40 hocam. Bu fikrinize de tamamıyla katılıyorum. Ben de önemli yerleri çizerek not alarak defter tutarak çalıştım.
    Anladım hocam, teşekkür ederim cevap için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.