Şimdi Ara

Edebiyat kolay mı olur? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
1
Favori
594
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Evet hocam, hedef bilkent hukuk %100dü ama mat hafiften kolay olunca yaş oldu. Şimdi ya %50 ya da Ankara yazıcam bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LazKızıı

Evet hocam, hedef bilkent hukuk %100dü ama mat hafiften kolay olunca yaş oldu. Şimdi ya %50 ya da Ankara yazıcam bakalım.

ygs ve diploma nasil ki de vazgectin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: robertobaggioo

beyler bakın geçen sene çok kolay olmasına rağmen full çeken adam sayısı belliydi 45 artı yapan da bu sınav kesinlikle geçen seneden zor olur ve yığılma aşılır rahat olun

Geçen yıl çok kolay felan değildi türkçe kısmı baya kazıktı

• Kaflip K kullanıcısına yanıt
    ygs 7 k diploma 92 ama gelin görün ki tmdeki ilk 150 ciler 47+ Mat 25+ Geo yapmışlar. Benimki biraz daha altında kalıyor. Umudum Edebiyat, eğer zor olursa belki şansım var ama zor olmayacak gibi duruyor, yani hayal olacak gibi ama bakalım.

• akpaha kullanıcısına yanıt
    yapma bro ya yarın zor bir sınavda ağlarsınız o zaman geçen sene gayet de basitti istatistiklerden de anlaşılıyor bu en kolay 2010 ikinci sırada da 2015 gelir net
  • quote:

ygs 7 k diploma 92 ama gelin görün ki tmdeki ilk 150 ciler 47+ Mat 25+ Geo yapmışlar. Benimki biraz daha altında kalıyor. Umudum Edebiyat, eğer zor olursa belki şansım var ama zor olmayacak gibi duruyor, yani hayal olacak gibi ama bakalım.

Zor degil, benim ygs 900 diploma 94 mattan 42 geodan 25 yaptim bilkentin rahat olacagini hatta koc veya gs olabilecegini dusunuyorum mattaki net kaybi o kadar da onemli degil rahat ol gerisi gelir

• quote:

yapma bro ya yarın zor bir sınavda ağlarsınız o zaman geçen sene gayet de basitti istatistiklerden de anlaşılıyor bu en kolay 2010 ikinci sırada da 2015 gelir net

Ben 45 yapmıştım yanlışlarımın yarısı paragraftan çıkmıştı edebiyat kısmı kolaydı türkçe kısmı zordu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akpaha -- 25 Haziran 2016; 13:26:49 >
    Hocam sizi o ygsyle gsye hoca bile yaparlar. Edebiyat zor olursa zor değil ama kolay olursa işler karışabilir. Umarım sediğiniz gibi olur. Bu arada TM misiniz? Ygs çok iyi maşallah.

bro ben 44 yaptım ama 40 günlük bir çalışmayla yapmıştım o yüzden kolay diyorum yani çalışan biri 49-50 rahat yapardı yarınki sınav kesinlikle geçen seneden zor olacaktır umarım basarılı olursun
  • quote:

Hocam sizi o ygsyle gsye hoca bile yaparlar. Edebiyat zor olursa zor değil ama kolay olursa işler karışabilir. Umarım sediğiniz gibi olur. Bu arada TM misiniz? Ygs çok iyi maşallah.

tesekkur ederim tmyim evet ygsye kadar sayisaldan hazirlandim ama. sinavdan sonra da hayat yolunda gitmedigi icin calisamadim yeni ogrenmem gerekenlere, ondan lysler siritiyor ygsnin yaninda. o da olmasa coktan seneye birakmistim.

umarim yarin isimiz rast gider, ygs 9000 dedigin tm icin olsa olsa 500.luk falandir, su an bence 350 400. falansin. Cografyadan 21 edebiyattan 51-52 yapsan rahat bilkent olur diyorum olmazsa da fazla puanin zarari olmaz :)

• borni101 B kullanıcısına yanıt
    Yoksa senin de mi dayin osymde cayci

• quote:

bro ben 44 yaptım ama 40 günlük bir çalışmayla yapmıştım o yüzden kolay diyorum yani çalışan biri 49-50 rahat yapardı yarınki sınav kesinlikle geçen seneden zor olacaktır umarım basarılı olursun

2015 20
    2014 19
    2013 23
    2012 24
    2011 21
    2010 22
    Bunlar ner ortları 2015 2010dan sonra en kolayı demiştin ama en zor 2. Sınavmış ben verilere göre yazarım

İnşallah dediğiniz gibi olur. Sizin edebiyat nasıl? Bu arada mat gayet iyi lys sönük kalıyor demenize rağmen, çalışmadığınızı da hesaba katıyorum.

bro 2012de 50 yapan adam sayısı 349 2015de 446 2011de 263 en zor iki sınav 2014 ve 2012dir bence
  • quote:

İnşallah dediğiniz gibi olur. Sizin edebiyat nasıl? Bu arada mat gayet iyi lys sönük kalıyor demenize rağmen, çalışmadığınızı da hesaba katıyorum.

Cumhuriyet romanim ve milli mucadele donemim iyi degil, son gun calistigim kadariyla olacak artik. Diger donemlerim oldukca iyi ama artik sans meselesi. 49 50 gelirse cok iyi olur ama mumkun mu bilmiyorum

• Edebiyat kolay coğrafya seçici olacak bence

• takanze kullanıcısına yanıt
    aynen

yalnız çayı iyi yapar güzel demler.

gerçi bu aralar ramazandan ötürü çay isteyen pek yokmuş o yüzden evrak getir-götüre bakıyor.
  • robertobaggioo kullanıcısına yanıt
    Istatistiklere bakiyorum. 2013'ren daha dusuk 2015 dogru sayilari. 2013 dogru sayilari da 2013 oncesi her seneden daha dusuk 2011 haric ama 2011'e bayagi yakin. Yani 2014>2015>2011>digerleri.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaflip

quote:

Cumhuriyet romanim ve milli mucadele donemim iyi degil, son gun calistigim kadariyla olacak artik. Diger donemlerim oldukca iyi ama artik sans meselesi. 49 50 gelirse cok iyi olur ama mumkun mu bilmiyorum

İnşallah hocam. Gelmese bile en en kötü bence bilkent hukuk olur. İlk 100de kesin gördüm sizi.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.