Şimdi Ara

EDWARD VE ALEXANDER A HAYIR!!!(facebook dh dayanışması) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
154
Cevap
1
Favori
24.046
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Edward dediğiniz kişi, İngiliz oyuncu Robert Pattinson. Harry Potter'daki Cedric Diggory rolüyle beğenimi kazandı. Ayrıca ne kadar nefret ediyorumda deseniz herifte tip var. Alexander hakkında yorumum yok. Bu arada aysel çok güzel bir kız
  • sen ne kadar bilgilisin öle oğuz :D :D yanlız hersey olabileceğini sanardımda top olabileceğini sanmazdım (Harry Potter'daki Cedric Diggory rolüyle beğenimi kazandı) ve cümlenin sonunda yine yapacagını yapmıssın :D
  • Alexander yine sempatik çocuk, ben onu seviyorum, şarkısı felan hoş. Ama Edward hem tipsiz, hem itici, hem de kıl. Bill ile Tom Krautz mudur nedir o gay kılıklılar da tipsiz...

quote:

Orjinalden alıntı: ouzzz

Edward dediğiniz kişi, İngiliz oyuncu Robert Pattinson. Harry Potter'daki Cedric Diggory rolüyle beğenimi kazandı. Ayrıca ne kadar nefret ediyorumda deseniz herifte tip var. Alexander hakkında yorumum yok. Bu arada aysel çok güzel bir kız

Cedric'i ben de çok sevmiştim ama Edward halinde tiksindim tipi kaydı bir anda çocuğun...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phantaxy -- 15 Haziran 2009; 18:33:44 >
  •  EDWARD VE ALEXANDER A HAYIR!!!(facebook dh dayanışması)

EDWARD VE ALEXANDER A HAYIR!!!(facebook dh dayanışması)

• quote:

Orjinalden alıntı: reKLizMa

Alexander yine sempatik çocuk, ben onu seviyorum, şarkısı felan hoş. Ama Edward hem tipsiz, hem itici, hem de kıl. Bill ile Tom Krautz mudur nedir o gay kılıklılar da tipsiz...

quote:

Orjinalden alıntı: ouzzz

Edward dediğiniz kişi, İngiliz oyuncu Robert Pattinson. Harry Potter'daki Cedric Diggory rolüyle beğenimi kazandı. Ayrıca ne kadar nefret ediyorumda deseniz herifte tip var. Alexander hakkında yorumum yok. Bu arada aysel çok güzel bir kız

Cedric'i ben de çok sevmiştim ama Edward halinde tiksindim tipi kaydı bir anda çocuğun...

aynen belkide nere baksam onu gordugumden tiksinmisimdir :D

• sonuna kadr arkanızdayım
  • Kızlar daha beni görmedikleri için normal karşılıyorum.
  • Bence kesinlikle kıskanıyorsunuz adamlarda hiç bir şey yok bence
  • quote:

Orjinalden alıntı: oBLoOd

quote:

Orjinalden alıntı: duruX

quote:

Orjinalden alıntı: MoĞoLLar

buda bizim starımıız

EDWARD VE ALEXANDER A HAYIR!!!(facebook dh dayanışması)

koptum

• hort
  • 2.sayfanın altlarına doğru buldum metint merak ediyordum hortlatayım
  • Sadece Edwardla Alexanderla bitse iyi.Daha Justin Bibır var , Roma Acorn var.
    Anti Justin Bibır - Anti Roma Acorn
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ottoman_PoweR

quote:

Orjinalden alıntı: metinT

arkadaşlar çekemiyorsunuz işte. açık açık kıskançlık yapıyorsunuz.
    ikiside kaymak gibi çocuklar elbette beğenilecekler.

hem kıskançsınız hem de abazasınız

Oğlum metin bas git lan. Senin biseksüel görüşlerin forumun genç kesiminin beynini yıkıyor. Yeter lan.

yapma etme abeyy.

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.