Şimdi Ara

~~ Efendy Asker'de / 15 OCAK Teslim ... ~~ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
2.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bro Allaha emanet ol, rahat ol geride bıraktığın birçok kişi senden şikayetçi olmayacak. Senle msnde ufak abi/kardeş tartışması oldu ama ben onları es bile geçtim. Orada haklıydın, kendine iyi bak. Seni tek parça istiyoruz, tekrar eski günlerine sanal alem olsa bile ortamına dönmeni istiyoruz.. Benim hakkım sana tonlarca helal olsun, umarım sende bana hakkını helal eder, yaşadığımız herşeyi unutursun. Hayırlı ve güzel bir askerlik yapmanı, hiçbir zaman düşmana yenik düşmeyeceğine inanıyorum. Kendine çok dikkat et, ana vatan namus borcundur. Allaha emanet ol, bil hassa bir kardeşin olarak seni seviyorum. Hadi hayırlı teskereler..
  • Hmm Massive serverında beni kesiyodun paso(TURK) nese hayırlı tezkereler
  • Eyw Beyler Saolun Seviyorum Sizi Benim Herkese Hakkım Helal olsun yukardada Yazdım saolun Herşey İçin

Brkbaba U b..... Devamını sen getir :))
  • Şimdiden Hayırlı Teskereler Kardeşm =) o tarihlerde istanblda olrsam kendi ellerimle bindircem seni otobüse =) hadi kendine iyi bak =)
  • allaha emanetsin kardeşim bıraktıgın yerde olacaz xD
  • dönünce girmezmiş rahat ol sen bende senin gibi düşünüyordum fakat teskereden geldıkten 1 hafta sonra l2 ye tekrar başladım

neyse darısı senin başına arkadaş hayırlı teskereler
  • Güle güle efendy belki yolcu etmeye gelemiyebilirim birileri ile kavga etmek yada tartişmak istemiyorum bir oyun icin ama mutlaka gorusucez zamanımız olacak allaha emanet ol yapacagin en iyi şey bunu bir gosteri oldugunu dusunerek 500 milyon insanın seni izledigini var sayarak ogretilenleri 500 milyon insanın onunde yapmaya calısıyormus gibi dusunmek ozaman egitimler ve cezalar bile eglenceli oluyor bir abi tavsiyesi !! :D
  • Eyw Çok Saolun Beyler
  • Hayirli tezkereler kardeşime . Uzun birşey yazmiycam , sık sık görüşecez zaten :P Komutatana sole msn basinda tutsun seni .
  • quote:

Orijinalden alıntı: saitx

Hayirli tezkereler kardeşime . Uzun birşey yazmiycam , sık sık görüşecez zaten :P Komutatana sole msn basinda tutsun seni .

Seviyorum Seni Biladerim Saol
  • EVET ARKADAŞLAR SÜLÜS'Ü ALMIŞ BULUNMAKTAYIM VE 15 OCAK CUMA GÜNÜ TESLİM OLUCAM ... 15 OCAKTAN İTİBAREN EFENDY ARANIZDAN AYRILIYOR ... ALLAH'A EMANETSINIZ KARDEŞLERİM ...
  • Hayırlı teskereler.. Allaha emanet ol.. L2 büyük bir player kaybediyor :))
  • hayırlı tezkereler hocam
  • hayirlı tezkereler azizim. Allah kolaylık versin.
    asasTR
  • quote:

Orijinalden alıntı: Efendy4Ever

Eyw Beyler Saolun Seviyorum Sizi Benim Herkese Hakkım Helal olsun yukardada Yazdım saolun Herşey İçin

Brkbaba U b..... Devamını sen getir :))

u bit**chh die gidio xDxD
  • Acemilik i yapıcaksın değiL mi?
  • hayırlı teskereler efendy
  • Hayırlı Tezkereler Geldiginde kaldigin yerden devam ederiz artık .)
  • Hayırlı tezkereler torunum :D Mamak cezaevine gelsen güzel olurdu beraber takılırdık dicem ama sen havacı gidiyosun o olmadı.. Bende 89/4 yapıyorum mamak'ta infaz gardiyan ilk işlem yazıcısıyım.. Acemilik güzeldir fazla kasmadan sindire sindire yapacan :P Önemli olan usta birliğinin neresi oldugu..

Neyse sana hayırlı tezkereler güzel kardeşim.. Allah'a emanet ol...
  • KÜTAHYA HAVA ER EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI HV. P . ÇVŞ. YILDIRIM 1 AY SONRA İNŞ :P HERKESE SELAMLAR :)
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.