Şimdi Ara

EKRAN KARTI MONİTÖR UYUMU ? FDHCİLER YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Benim monitörüm Inca IL-1027HD 27" dir. (Ucuz diye zamanında heves edip almıştım ) Ekran kartım ise Msi R6850 PowerC OC. Oyunları açtığım zaman oyunları en fazla 1920x1080 çözünürlüğe getirebiliyorum. Ancak sorun şu oyun oynarken çevre takılıyor. Örneğin bir araba yarışında arabalar gayet normal akıcı ancak ilerlerken çevre ağaçlar vs sanki duraksıyor. Yada bir başka oyunda atıyorum paraşütle falan atlarken yüzeye yaklaşırken duraksıya duraksıya iniyor ancak bunu sadece karaktere bakarak anlayamıyorsunuz çok kısa aralıklarla sürekli oluyor. Pes de ara videolarda da aynı şekilde bilmem anlatabildim mi ? Yani kaldırıp kaldırmama meselesi değil. Windowed modunda böyle bir şey olmuyor yada farkedilmeyecek kadar küçüldüğü içinde olabilir.

Bunun herhangi bir ayarı var mıdır?
    27" olduğu için ekran çözünürlüğü 1920x1080 az mı geliyor? 2560x1440 gibi daha yüksek çözünürlüklü bir ekran kartı mı almam gerekiyor ?
    2560x1440 gibi bir ekran çözünürlüğü destekleyen bir kart aldığımda bu monitörde kullanmak mümkün müdür? Herhangi bir sınırlaması olur mu destekleyip desteklememesi gibi alıp yine 1920x1080 de kullanmayalım
    Arkadaşım sen çok yanlış gelmişsin diyenleri de duyar gibiyim ancak biri beni aydınlatsın teşekkürler iyi çalışmalar.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.