Şimdi Ara

Ekran kartı taktım ses gitti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
983
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hd 2400üm vardı oyunlarda sorun çıkarınca hd 4670 taktım bilgisayar açılınca audio ile ilgili bi uyarı geldi sonra baktım ki ses yok itunes açıyorum şarkıya tıklıyorum şarkıyı başlatmıyo. uyarı yerine kasadan sesler geliyo kısacası ekran kartını taktığımdan beri ses yok anlayamadım.

Ayrıca hd 2400de oyuna girdikten bi süre sonra ekran tv ekranı gibi karlanıyodu o yüzden hd 4670 taktım ama bunda da bi süre oynadıktan sonra ekran karlanıyor. bunun sebebi ne olabilir? açıkçası yeni aldığım ekran kartımın bozulmasından korkuyorum hiç hoş olmaz o kadar para bayıldık.

Bu birkaç sorunumu aydınlatabilicek arkadaş varsa çok sevinirim teşekkürler iyi forumlar

• ati erkan kartarının çoğunda ağudio özelliği de var o kartın ses sürücülerini de kurman lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: zeki1981

ati erkan kartarının çoğunda ağudio özelliği de var o kartın ses sürücülerini de kurman lazım

Evet
  • driver cdsini kurdum zaten. hatta az önce tekrar sadece audio driver kurdum. ama ses yok yine de. formatlamak da istemiyorum pcyi
  • denetim masasından ses ile alakalı yerden tercih edilen aygıt ı seçtinmi
    ve aygıt yöneticisinde ses kartın sorunsuz görünüyormu
  • Belki biostan Onboard Audio yu kapatmanız gerekebilirmi ? :(

İkincil bir ses kartı takılınca Onboard Audio devre dışı kalır mantığından ilerledim ama tam emin değilim :(
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.