Şimdi Ara

EKRAN KARTI TAVSİYESİ ACİL LÜTFEN !!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: .45 ACP

atandan 7770 almaya niyetlenen herkese soyluyorum teshir olabilir o gorunen magazadaki.suradan biliyorum biz bir monitor aradik sadece vatanda vardi 3-4 subesinde ama hepsi teshirdi netten aldigimizi da iade ettik bilgisayar basindan baktilar oradan bildiler sen de oyle bir sey yap teshir istemiyorum de sonra ugrasma.corsair vs450w yeter o karta.ucuncu sorun duz 250 bf3'e orta-dusuk cok rahat yeter ama 7770 olayini bir dene bakalim.

dediğiz üzere vatana agittim ve konuştum bostancıda 1 tane kaldığını onunda ya bozuk yada teşir ürünü olduğunu soylediler bencehttp://www.gold.com.tr/powercolor-r7-250-o-c-1gb-gddr5-128bit-hdmi-ekran-karti_u bunu almayı düşünüyorum sizce bf3 ü oynatırmı. veya 230 tl sınırlı bf3 ü oynatabilecek ekran kartı önerirmisiniz birde psu alıcaktım bunuda vs450 olarak kararlaştırdım sizce iyimi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Poseid

quote:

atandan 7770 almaya niyetlenen herkese soyluyorum teshir olabilir o gorunen magazadaki.suradan biliyorum biz bir monitor aradik sadece vatanda vardi 3-4 subesinde ama hepsi teshirdi netten aldigimizi da iade ettik bilgisayar basindan baktilar oradan bildiler sen de oyle bir sey yap teshir istemiyorum de sonra ugrasma.corsair vs450w yeter o karta.ucuncu sorun duz 250 bf3'e orta-dusuk cok rahat yeter ama 7770 olayini bir dene bakalim.

dediğiz üzere vatana agittim ve konuştum bostancıda 1 tane kaldığını onunda ya bozuk yada teşir ürünü olduğunu soylediler bencehttp://www.gold.com.tr/powercolor-r7-250-o-c-1gb-gddr5-128bit-hdmi-ekran-karti_u bunu almayı düşünüyorum sizce bf3 ü oynatırmı. veya 230 tl sınırlı bf3 ü oynatabilecek ekran kartı önerirmisiniz birde psu alıcaktım bunuda vs450 olarak kararlaştırdım sizce iyimi ?

tahmin ettim ben vatanin o sekilde oldugunu cunku bizim de basimiza geldi monitor alirken bir arkadasa.gold'dan gosterdigin kart bf3 oynatir o konuda endisen olmasin ve corsair vs450 de iş görür benim begendigim bir psu o da uygun olur dedigin kartin yanina.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Poseid

quote:

tahmin ettim ben vatanin o sekilde oldugunu cunku bizim de basimiza geldi monitor alirken bir arkadasa.gold'dan gosterdigin kart bf3 oynatir o konuda endisen olmasin ve corsair vs450 de iş görür benim begendigim bir psu o da uygun olur dedigin kartin yanina.

psu gerçekten çok iyi vatanda biraz inceliyim dedim ve kutunun arkasını çevirdiğimde şok oldum diyebilirim gerçek 408 watt verebilen bir 450 watt psu :) gerçekten iyi e.kartına gelirsek kasmadan oynatacağına eminmisiniz karttan pek endişelenmiyorum benim pc özelliklerini yazmıştım yukarıda sanırım onlardan endişeleniyorum oynatırsa hangi ayarda oynatır şimdiden teşekkürler.

• 450w psunun 408w 12v kanal guc vermesi fenomendir cunku 500w olup 348w mi ne veren psu var xigmatek tauro cok kotu bir psu.ekran kartindan yana zaten endisem yok sisteme bak dersen bence oynatir ama en kotu ihtimal biraz islemciye dokunman gerekebilir.teneke 300w psu ile e4200 mu oyle bir aleti 2.65ghz yapti bir arkadas ve karti neydi hatirlayamadim ama bf3 multi oynadi yani sen mi oynayamacaksin bence oynatir.
  • quote:

450w psunun 408w 12v kanal guc vermesi fenomendir cunku 500w olup 348w mi ne veren psu var xigmatek tauro cok kotu bir psu.ekran kartindan yana zaten endisem yok sisteme bak dersen bence oynatir ama en kotu ihtimal biraz islemciye dokunman gerekebilir.teneke 300w psu ile e4200 mu oyle bir aleti 2.65ghz yapti bir arkadas ve karti neydi hatirlayamadim ama bf3 multi oynadi yani sen mi oynayamacaksin bence oynatir.

psu konusunda aynen boş tenekeler var hesapta 500w yazıyo benim şuanda kasamda everest 200 w lık bir psu var yaklaşık 5 yıldır kullanıyorum :) ama artık çok değişik sesler çıkarmaya başladı ozaman önümüzdeki hafta ben bu e.kartıyla psu yu alayım gerçekten yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.