Şimdi Ara

Ekrandaki Yatay Çizgiler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
3.241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: Dante

Senin bahsettiğin şikayet dikey seknronizasyon problemidir. v-sync diye de geçer (vertical synchronization)

Eğer oyunda böyle bir özellik yoksa (ki şikayet ettiğine göre böyle bir özelliği yok) yapabileceğin bir şey yok. Heavenly Sword oyunun hatasıdır bu. Ama endişe etme genelde çoğu konsol oyununda bu durum vardır. Bazılarında ise yoktur. Bazılarında ise direkt menüye koymuşlardır seçeneği (saints row, bioshock vs.)

TV de biraz yakın mesafeden oynuyorsun sanırım bu kadar göze çarptıysa. Çünkü TV lerde çok belli olmaz, monitörlerde daha çok belli olur bu problem. Biraz uzaktan oynamayı deneyin.

ayrıca TV tartışması olmuş. gidip panasonic 34634 inç full full full hd tv bile alsanız oyunda v-sync özelliği yoksa yine arkadaşın şikayet ettiği durumla karşılaşırsınız canınızı sıkmayın

Seni seviyorum Dante. Beklediğim cevap buydu. GTA4 oynuyorum, COD4 oynuyorum sorun yok. Ama Prince of Persia 'da vardı, Heavenly Sword 'dada var. Oyundan oyuna değişiyor. Benimde aklım takıldı. Neden bu oyunlardada diğer oyunlarda yok. Demek sorun donanımsal değil. Dediğini yapıcam. Ekran ile aramdaki mesafe 1mt falan zaten. Uzaklaşalım bakalım :)

Tşkler tekrar.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.