Şimdi Ara

El Titremesi :S (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
2.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Her Durumda Titriyosa Farklı Duygular Verebilir.
  • no more osbir
  • egzersiz yap spora başla
  • Psikiyatrik ilaç kullanıyorsan olabilir aynı durumu bende yaşıyorum
  • benimde sol el çok titriyor.
  • sag eli birak biraz sol ele gec
  • Kansizlik olabilirmi?
  • Mouse yüzünden olabilir. Benimde sağ elimde vardı o sorun sürekli elim masada mouse da bekliyordu pc başındayken. Askere gittim pcden uzaklaştım 5 ay sonra geldim yine oldu artık sitelerde uzun yorumlar okuyorsam veya bişey izliyorsam elimi mousedan çekip daha rahat edeceğim bir konumda oturuyorum.

Ben bunu tvde görmüştüm sürekli pc kullanan bazı kişilerde el ve kol titremesi yaşanabiliyormuş. Şuanda titreme felan yok elini mouse üzerinde fazla bekletme sürekli dinlendir.
  • evet dediklerin mantikli @Shattered Glass , dinlendir veya elini hareket ettir mousela hangi elini tutuyorsan o elin hareket etsin ,bnmde mouse kullandigim icin genelde sag elim soguk sol elimde sicak olur .sag elimin hareketsiz kaldigindan..
  • ailesel olabilir bendede var.heyecanlanmasan bile evde tek basınayken is yaparken her turlu titriyor tremor bu cesitleri var esansiyel,ailesel felan.bu arada tedavisi yokmus.ben dideral kullanıyorum biraz geciriyor .
  • Geceleri pc başında fazla takılma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScreaMOuT

ailesel olabilir bendede var.heyecanlanmasan bile evde tek basınayken is yaparken her turlu titriyor tremor bu cesitleri var esansiyel,ailesel felan.bu arada tedavisi yokmus.ben dideral kullanıyorum biraz geciriyor .

tebrik ederim bu kadar kişi arasında en doğru ciddi cevabı vermişsiniz

adam sorunundan bahsetmiş herkes olayı elizabethe bağlamış

bence de tremor olabilir bir nörolaga gitmekte fayda var
  • parkinson olabilir ailede parkinson olan varmi?
    2. secenek sinirsel psikolojik olabilir ,herseyi icine atma rahat ol takma kafaya hicbiseyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lamina propria

quote:

Orijinalden alıntı: ScreaMOuT

ailesel olabilir bendede var.heyecanlanmasan bile evde tek basınayken is yaparken her turlu titriyor tremor bu cesitleri var esansiyel,ailesel felan.bu arada tedavisi yokmus.ben dideral kullanıyorum biraz geciriyor .

tebrik ederim bu kadar kişi arasında en doğru ciddi cevabı vermişsiniz

adam sorunundan bahsetmiş herkes olayı elizabethe bağlamış

bence de tremor olabilir bir nörolaga gitmekte fayda var

komik veya dandik bişey sanıyolar ama basa gelmedikce bilinmez tabi hicbi işi dogru duzgun yapamıyosun bunun yuzunden
  • babamin hastaligindan dolayi baya bi onkoloji uzmanlariyla muhatap olmustum.direk baktiklari el titremesiydi.sizi illa ki korkutmak istemem ama biliyorsunuz ki beyin vucutta denge vesaire cogu seyi tutan organimiz ve orda olusan herhangi bi hastalik sonucu ellerde titremeler olusmasi gucsuzluk en onemli beyin hastaligi belirtileri olabiliyor.
    ayrica cok fazla pc basinda duruyorsaniz boyun fitigi da ellerde titreme yapabiliyormus.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shafter
    babamin hastaligindan dolayi baya bi onkoloji uzmanlariyla muhatap olmustum.direk baktiklari el titremesiydi.sizi illa ki korkutmak istemem ama biliyorsunuz ki beyin vucutta denge vesaire cogu seyi tutan organimiz ve orda olusan herhangi bi hastalik sonucu ellerde titremeler olusmasi gucsuzluk en onemli beyin hastaligi belirtileri olabiliyor.
    ayrica cok fazla pc basinda duruyorsaniz boyun fitigi da ellerde titreme yapabiliyormus.

disk hernisi tremora sebep olmaz
    ağrı ve ilerleyen donemlerde uyuşukluk sonrası kuvvet kaybiyla karakterizedr
    neyse çok korkutmamak lazım iyi bı norolog gereken tetkikleri yapıp tanıyı koyacktr
    gecmis olsun
  • bende de var aynı sorun kişilere sorduğumda gün içinde yorgunluk stres, heyecan falan diyolar
  • panik atak olabilir
  • nörolojiye git
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.