Şimdi Ara

Elektirikli traş makinesi (hassas cilt)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
993
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Uzun süredir jilet kullanıyorum 3 bıçak 5 bıçak herşeyi denedim. Boyun bölgemdeki sakallar ters çıkıyor o yüzden jilet boynumda 4-5 günlük kızarıklık izi bırakıyor ve tıraş olduktan sonra bile elimi yukarı doğru sürttüğümde sakallar batmaya devam ediyor. Aradığım makine bu kızarıkları önliycek ve tıraştan sonra elime sakal batmasın istiyorum anlıcanız sinek kaydı durumunu yaşamak istiyorum. Aynı durumda olanlardan tavsiye istiyorum arkadaşlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bütçeniz aşağı yukarı kaç ₺ ? Bu işe harcanacak para oldukça önemli. bende bu konuyu bir kaç gündür araştırıyorum Philips ve Braun arasındayım.
  • efesb kullanıcısına yanıt
    Fiyatına değecek bir ürünse fiyat önemli değil çok. Sonuçta en pahalı jileti alsamda işe yaramıyor sürekli batığım oluyor jilete ve jele boşa para dökmektense memnun kalacağım bir ürünü tercih ederim tabi performansı yakın iki makina arasında düşüğü tercih ederim sanırım ama performans farkı çoksa pahalıyı alırım hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lauras L kullanıcısına yanıt
    bende aynı sizin gibi düşünüyorum. Sonuçta kaç para olursa olsun verilen paranın karşılığını görmek istiyor insan. Benim kullandığım makine Philips, yaklaşık 13 sene oldu. Beni üzdü diyemem çünkü bu güne kadar ne pilini değiştirdim ne bıçakların değiştirdim nede adam gibi yağlayıp bakım yaptım. Halbuki sık sık olmasada arasıra en azından yağlamak bakımını yapmak lazım. Makine halaa kesiyor tabi bıçaklarda körelme var ve pil eskisi gibi değil. Artık değiştireyim diye bakıyorum yeni makinelere ama karar veremedim. Değişiklik olsun diye döner başlıklı Philips modellerden farklı olarak Braun un modellerini araştıyorum. Ama 1-3-5-7-9 şeklinde seriler var dediğiniz gibi eyer 5 in yaptığını 3, 9 un yaptığını 5 yapabiliyorsa aradaki farkı vermeye değmez ama malesef bunu bilemiyor insan keşke hepsini deneme şansımız olsa ona göre karar versek ama ürün hijyenik gruba girdiği için böyle bir şey söz konusu değil. Sadece ürün yorumlarına bakıp okuyarak karar verme durumundayım. Eyer olurda bir karar verip bir makine alırsanız burdan deneyiminizi paylaşırsanız sevinirim.

• efesb kullanıcısına yanıt
    Tabi hocam yakın zamanda alıp deneyimlerimi paylaşırım bende suan braum dan bi seri düşünüyorum hijyenik sıvısı tahrişi önlüyorsa diye.Kullanıcı yorumlarına göre kafamı yatanı alacağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.